Hipologia
Kącik koni pełnoletnich - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konie chcą nas rozumieć (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Kącik koni pełnoletnich (/showthread.php?tid=849)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: Kącik koni pełnoletnich - Ola Wewiórska - 02-18-2012

Dzisiejsza solenizantka. 19tka stuknęła Wink
[Obrazek: 0999de78bebd781fgen.jpg]


Re: Kącik koni pełnoletnich - Karolina Jaskulska - 02-24-2012

Chciałabym z przykrością poinformować, że dnia 17 września 2011 w wieku 29 lat odeszła klacz Maja (którą wcześniej w wątku przedstawiałam) Klacz zmarła w nocy z przyczyn naturalnych.


Re: Kącik koni pełnoletnich - Jacob Spahis - 02-24-2012

To naprawdę smutna wiadomość. Bardzo lubiłem tego konia i wspominam ją z licznych, wspólnych "akcji". Dzielna. Ale odeszła w spokoju.


Re: Kącik koni pełnoletnich - Bartosz Marchwica - 02-24-2012

whisperer13 Chciałabym z przykrością poinformować, że dnia 17 września 2011 w wieku 29 lat odeszła klacz Maja (którą wcześniej w wątku przedstawiałam) Klacz zmarła w nocy z przyczyn naturalnych.
Łączymy się z Tobą w smutku...
Ale po tamtej stronie jest młodym i szczęśliwym koniem na najlepszych pod słońcem pastwiskach.
Trzymaj się.


Re: Kącik koni pełnoletnich - Karolina Jaskulska - 02-24-2012

Bardzo za nią wszyscy tęsknimy Sad Szczególnie jak wpominamy nasze wiosenne czyszczenia, babcinka była wyjątkową brudaśnicą ...


Re: Kącik koni pełnoletnich - Marta Dziurkowska - 02-26-2012

współczuję straty Sad
ale przynajmniej odeszła w spokoju i z przyczyn naturalnych- to jest ważne...


Re: Kącik koni pełnoletnich - Cejloniara - 03-07-2012

To są zawsze trudne momenty choćby nie wiem jak sobie człowiek to tłumaczył i choćby nie wiem jak się przygotowywał. Jak nasz kochany Rabuś, owczarek niemiecki, przekroczył wiek 13 lat to zaczęłam się oswajać z myślą, że kiedyś go jednak pożegnamy. Gdy nadszedł ten dzień, miał prawie 16 lat co na tak dużego psa jest słusznym wiekiem, mówiłam sobie "dziękuję Ci piesku za każdy dzień spędzony z nami". Starałam się nie smucić za tym czego już nie będzie a cieszyć z tego, co było, bo przecież mogłam w ogóle go nie mieć, prawda?

Cejlon w maju skończy 16 lat. I czasem pojawiają mi się takie pierwsze myśli, że nie jest wieczny jednak. Tak się oswajam z tym ale to setki razy trudniejsze niż przy Rabusiu. Bo nie boje się, że go nie będzie ale boje się bólu, męczarni. Ale to jeszcze nie teraz, jeszcze cieszymy się sobą Smile

Dlatego w sobotę zaczęliśmy nasz "sezonik". Bardzo chcemy wystartować w czerwcu u nas w zawodach rajdowych, dlatego nie ma co się obijać. Na pierwszy tydzień zaplanowałam stępowanie, duuuużo stępowania. Myślę, że przy naszych trzeszczkach to dobry pomysł choć to pierwsza wiosna, że po zimie koń nawet nie ma cienia kulawizny.


Re: Kącik koni pełnoletnich - Jacob Spahis - 03-07-2012

16 lat to łobuz w sile wieku! Konie w kawalerii służyły do 18, a służba była ciężka. Macie jeszcze przed sobą dużo czasu, czego szczerze życzę! Big Grin


Re: Kącik koni pełnoletnich - Cejloniara - 03-07-2012

Gdyby Cejlon te 14 lat swojego zycia pracował w kawalerii to by był w zupełnie innej kondycji, no kondycji zwyczajnie Smile Nie no nigdzie się Jakubie nie wybieramy jeszcze ale jakoś ta szesnastka taka znacząca mi się wydała Smile W każdym bądź razie dziękujemy Smile


Re: Kącik koni pełnoletnich - tomira - 03-21-2012

Moja małopolanka Wadera dzisiaj wbiegła w 26 rok życia
.jpg
Wadera wbiega w 26 rok.jpg
Rozmiar: 68.82 KB / Pobrań: 14,296
.jpg
galopem w 26 rok.jpg
Rozmiar: 60.66 KB / Pobrań: 14,291



Re: Kącik koni pełnoletnich - AnnaRadomańczykMoroz - 03-23-2012

A ja przedstawiam konia o imieniu Fridolin, lat 37 Smile poznalam go 2 tygodnie temu na niemieckiej wyspie Baltrum. Fridolin jeszcze do niedawna pracowal w "spedycji, poniewaz na tej wyspie wszystko trasportowane jest tylko przy pomocy koni Smile


Re: Kącik koni pełnoletnich - Julia z Orla - 03-23-2012

O łał! Niesamowite! I wygląda na szczęśliwego :)


Re: Kącik koni pełnoletnich - Dorota Hałaburda - 03-23-2012

jaki słodziakSmile... tyle lat wowBig Grin


Re: Kącik koni pełnoletnich - Joanna Dobrzyńska - 03-23-2012

Super! Co za zdrowa wyspa! I konie czują się potrzebne i zapewne są zadbane, mają gdzie biegać po pracy...
A mojej Frajdusi stuknie w maju 15ka więc tylko ten fakt melduję, bo co najwyżej czuje się dojrzałym koniem o bystrym spojrzeniu młodziaka. Nic tu po nas.
Z pewnej sesji jesiennej: http://www.digart.pl/zoom/2701797/Frajda.html


Re: Kącik koni pełnoletnich - Jacob Spahis - 03-26-2012

Jak on przeżył tyle lat skoro był kuty :?: :twisted: