Hipologia
Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Chów koni - i wszystko, co z nim związane (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. (/showthread.php?tid=686)



Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Berk - 04-13-2010

Mam piękne tereny i sporo koni, ale nie mam z kim trenować Sad
Może ktoś z forumowiczów miałby ochotę pojeździć ze mną po suwalskich pagórach? Albo pomóc mi w ukulturalnianiu młodzieży?
Może przyda się na forum taki wątek dotyczący pomocy i doradztwa w praktyce a nie tylko wirtualnych? Jednak praktyka to podstawa...
Smile
Czekam na odzew i zapraszam!


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - pasiak92 - 04-13-2010

fajna propozycja, szkoda, ze nie moje rejonySmile


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Monika Szumert - 04-16-2010

Berciu, ja zamierzam Cię odwiedzic, jak obiecałamSmile
I mam nadzieje, ze nas obwieziesz po swojej pięknej okolicySmile
:mrgreen:


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Cezary Szamreta - 04-16-2010

ja ponownie Cię najadę, a skoro zima była tak piękna mimo pełnej suwalskiej surowości, to wszystkie inne pory nie mogą być brzydsze Wink


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - pasiak92 - 04-16-2010

Może ktoś z okolic Olsztyna? Te rejony ?Big Grin


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Iwona Gasparewicz - 04-16-2010

ja ze Zwierzewa Smile


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Berk - 04-16-2010

Oj pięknie ci u nas pięknie, na długie łykendy i wakacje znowu zjadą miłośnicy konnej kontemplacji krajobrazu.. Ale ja przed sezonem nie mam z kim koni trenować Sad
Ale czekam na Was, czekam...
Na cudowne wakacje można przecież i z daleka przyjechać...
A byli juz tacy hipologiczni śmiałkowie, co do mnie prawie tysiąc km i to zimową porą przygnali... I w dodatku mówią, że nie żałują Smile
Widocznie po prawdziwą traperską przygodę i cały kraj przemierzyć można ! :lol:


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - pasiak92 - 04-16-2010

Spokojnie!Big Grin Niech ja tylko zdam prawo jazdy:d to wtedy będe odwiedzać, ze mnie się nie pozbędąBig Grin xD


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - Berk - 04-16-2010

i to już jest jakiś plan Smile
Do odważnych świat należy!


Re: Kto chciałby ze mną pojeździć? Kółko samopomocy. - pasiak92 - 04-16-2010

Bo ja nie lubię nikogo o nic prosićSmile
Zawsze staram się być niezależnaSmile
Jeśłi ktoś robi coś przy okazji to jeszcze poproszę, ale bym miała prosić brata by mnie gdzieś specjalnie zawiózł to rzadko. No chyba, ze przyjechał po mnie do mojej przyjaciółki, ale on chetnie tam jeździ bo ją lubi xD
Ostatnio nawet zastanawiałam się czy może nie poznać go z jakaś ładną młodą panią trener/instruktor zawsze to bym miała lżej i wygodniej jeździć na konie xD