Hipologia
Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: O Forum - porady, porządki, aktualności (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl (/showthread.php?tid=645)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Cezary Szamreta - 03-14-2010

dziękuję za informację, problemy już chyba zdiagnozowane, po weekendzie bierzemy się za naprawy


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Cezary Szamreta - 03-17-2010

Szanowni Forumowicze - mam nadzieję, że udało się już wyregulować wszelkie usterki jakie wynikły z przenosin portalu i forum, jesli jednak mój optymizm jest przedwczesny proszę o informacje, pozdrawiam


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Karolina Jaskulska - 04-08-2010

jakieś problemy sa z serwerem, czy to ja mam kłopoty?


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - AnnaRadomańczykMoroz - 04-08-2010

Chyba jednak serwer, u mnie też coś ciężko idzie Smile


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Bartosz Marchwica - 04-09-2010

Myślałem, że to mój komputer.
Oto bowiem, przy otwarciu wielu wątków naraz, nie otwiera ich do końca, lecz się zatrzymuje przy pierwszym wpisie na stronie.
U Was też coś w tym stylu?


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Cezary Szamreta - 04-09-2010

tak, też coś takiego zauważyłem, ale sądziłem, że to problem wynikający z korzystania z komórkowego połączenia niekiedy, ale widać, niekoniecznie, po weekendzie będziemy majstrować przy tym, dziękuję za informacje


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - solyo - 04-09-2010

Nie działa wyszukiwarka tematyczna. Gdy wstukuję "gruda", pokazują się tylko 2 rekordy, a jest cały wielostronicowy wątek o tym.


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Bartosz Marchwica - 04-16-2010

Problem z zawieszaniem się strony podczas ściągania nie ustąpił. Pojawił się jeszcze inny objaw: przy kliknięciu dzisiaj "Zobacz nowe posty" otworzyły się jako nowe wszystkie te, które już wczoraj zostały otwarte i przeczytane. Nie wiem, czy to ważne i czy to wina serwera. Jednak wspominam na wszelki wypadek.


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Julia z Orla - 04-16-2010

Też miałam problem z wyszukiwarką.


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Cezary Szamreta - 04-20-2010

kolejna wiadomość z serii technicznych - mamy pełną diagnozę stanu rzeczy - okazało się, że problem jest po stronie serwera, który zwyczajnie nie wyrabia z wydajnością.

Oznacza to, że w ciągu 14 dni od dziś musimy przenieść się na nowy serwer, ponieważ nawet obecne (niewystarczające dla nas) działanie serwera przekracza normy, jakie określił operator.

Mam nadzieję, że skończy się szybko i dobrze - przenosimy się na hosting ten sam, co przed awarią, i mimo, że tańszy od obecnego, to jednak działał stabilnie dłuższy czas.

Dokładny termin transferu zapowiem mailingiem, w praktyce będzie to oznaczało 1 dzień, gdy forum będzie zablokowane (tylko do odczytu). prawdopodobnie będzie to najbliższy lub następny poniedziałek, czyli 26 kwietnia lub 3 maja br.

z góry przepraszam, ale czynnik jest obiektywny.


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Maria Masaz - 04-20-2010

aaa no i wszystko jasne Smile , czasami trudno było coś tutaj przeforsować i odczytać Smile - chciałam już winić komp., łączę itp.itd. - hhm... komputera na szczęście nie oddałam na złom Smile


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Karolina Jaskulska - 04-25-2010

czy coś się dzieje ,że nikt nic nie pisze? Sad


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Magdalena Macios - 04-29-2010

Niestety nie moge zalaczac zdjec do postow ;/
Pozdrawiam


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - rozbrykany kucyk - 11-18-2010

a ja mam pytanie- co się dzieje że nie potrafię otworzyć maila ani odpisać na niego??? do nikogo i od nikogo! pusta strona ukazuje mi się :roll: jakaś awaria ??? h.e.l.p!!!

naprawiło się :roll: :mrgreen:


Re: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl - Cezary Szamreta - 11-19-2010

za maile nie odpowiadam, to zależy, kto gdzie ma konto pocztowe, pomóc za to mogę w Private Messages (PM), które są w systemie portalu dostępne,
Magda zgłaszała jakiś problem też, ale, żebym wiedział, co i jak - proszę o info bardziej szczegółowe, może nawet ze zrzutem ekranu, żeby zobaczyć, o co chodzi, mój mail cezary@carbomedia.com.pl, (ale jak naprawdę mail nie chodzi to tel 602 484 588