Hipologia
MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konie chcą nas rozumieć (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM (/showthread.php?tid=613)

Strony: 1 2 3


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Dorota Gałecka - 04-03-2010

No i tak jak się " dorwę" do "kompa" to zapominam co chciałam napisać.
Poznałam cudownych ludzi.
W pokoju mieszkałam z Bereniką z "kresów" :lol: REWELKA. Były fajowe dziewczyny spod Elbląga (mój syn urodził się w Elblągu); spotkałam syna moich znajomych z lat "dawnych", była super ciepła Milena, no i oczywiście przemili ( :twisted: ) gospodarz JACK i POKUSA :mrgreen: , że o reszcie nie wspomnę.
Było warto...


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Konwalia - 04-03-2010

A jeszcze w kwestii merytorycznej....Bereniko, Dorotko jeżeli pozwolicie to podpisze się pod Waszymi wypowiedziami.... wielki szacunek do Pana Trenera... niedosyt pozostał... podziwiałam wszystkich kursantów wspaniale radzących sobie na wspaniałych rumakach.... wciąż pozostając w nadziei, że ćwiczenie czyni mistrza..... wiec jak to powiedział Pan Wojciech Mickunas „.... jeszcze 50 lat i też wszystko Ci wyjdzie” ćwiczę w pocie czoła pod czujnym okiem mojego trenera....


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Dorota Gałecka - 04-03-2010

Konwalio! Mniej goryczy w głosie. Konie to istoty o różnym temperamencie i charakterze.
Ja też słyszę, ze wszystkich stron, że mój koń jest "surowy". Boli mnie to, bo zrobiłam wszystko co umiałam, żeby taki nie był. Ale widocznie inni są lepsi. My jednak musimy uważać, że nie zrobiłyśmy nic złego, że starałyśmy się zrozumieć swojego "zwierza".
Głowa do góry Big Grin Całe życie przed Tobą (czego o sobie nie mogę powiedzieć... niestety Cry }
Pozdrawiam serdecznie.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - edzia69 - 04-03-2010

Berk Teraz przypomniał mi się taki cytat:

Pokus - nagraj proszę wszystkim film o trudnym koniu, który nagle pod siedzeniem trenera przechodzi metamorfozę i jest łatwy... Smile
Po prostu musimy wiedzieć, dokąd zmierzamy.
podobną sytuację miałam jeżdżąc w Łobzie w Szwadronie. Mały ciągnący jak lokomotywa Brek, którego utrzymanie w "stanie nieponoszącym" graniczyło z cudem, w rękach Trenera po 10 minutach szedł sobie z nosem przy ziemi całkowicie wyluzowany i jakby zapomniał o ściganiu się [konik był po torach]

Dorota Gałecka spotkałam syna moich znajomych z lat "dawnych", była super ciepła Milena, no i oczywiście przemili ( :twisted: ) gospodarz JACK i POKUSA :mrgreen: , że o reszcie nie wspomnę.
Było warto...
Dorotko czyżbyś o naszym Darku wspominała?
Darek wrócił bardzo zadowolony, na następny raz koniecznie chce jechać do PANA TRENERA nasza młodsza latorośl ze swoim ogierkiem Luksusem. Poznali się już z Panem Trenerem na brązowej.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Dorota Gałecka - 04-03-2010

Oczywiście :!: Świetny chłopak :wink: A jaki podobny do Krzyśka Confusedhock: Tylko mu brody brakuje :mrgreen:
Pozdrawiam.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - edzia69 - 04-03-2010

Dorota Gałecka Oczywiście :!: Świetny chłopak :wink: A jaki podobny do Krzyśka Confusedhock: Tylko mu brody brakuje :mrgreen:
Pozdrawiam.
Dzięki Kazałam mu się ogolić na wyjazd, bo preferencje co do zarostu ma po tatusiu.
Również pozdrawiamy!


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Berk - 04-03-2010

Konwalio!
Gdybym to ja przywiozła na konsultacje swojego najtrudniejszego konia, z którego spadłam na łeb ostatniego lata, to pewnie o mnie byłoby w tym miejscu - nie mam większych złudzeń odnośnie swych talentów jeździeckich, pomimo lat doświadczenia. Wiem, że nie jest łatwo być "ciekawym przypadkiem", ale pewną pociechą może być fakt, że z trudnych sytuacji wiele można się nauczyć. Nie myślałam o tej sytuacji w ten sposób, że możesz się poczuć urażona porównaniem z Trenerem, bo przecież nikt z nas sie z nim nie porównuje... Po prostu tak się złożyło, że akurat na Twoim koniu Trener zademonstrował w praktyce to, o czym cały czas mówił w teorii. Mam nadzieję, że kiedyś wsiądzie na któregoś z moich koni i zobaczę w końcu na co je stać Smile
A trudny jeździec to ten, który tak skutecznie Trenera z równowagi wyprowadził - myslałam, że to jasne...
Widać, że konsultacje pożyteczne były - żyją w nas cały czas.. :lol:
Życzę Wam Fajnych Świąt!


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - AnnaRadomańczykMoroz - 04-04-2010

oj zyja zyja SmileSmileSmile


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - zorza.polarna - 04-06-2010

A ja tez tam byłam 8) Nie uczestniczylam w spotkaniu (niestety Sad ) ale nie umialam sobie odmówić spotkania z Panem Trenerem, choć na moment... Big Grin
Ale jezeli bede wiedziala o jesiennym spotkaniu to na glowie stane a bede!! I mam nadzieje, ze juz ze swoim konikiem Wink

Serdecznie Pana pozdrawiam Trenerze Smile
Magda Roszkowska

P.S. Rewelacyjne zdjecie Pana Trenera na koniku Big Grin

Pozdrawiam
Z.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - semi1111 - 04-13-2010

Witam! Troszkę się spóźniłam z komentarzem ale chciałam dodać, że było SUPER! i czekam na kolejne takie spotkanie! W zupelności zgadzam się z Bereniką "konsultacje żyją w Nas" a reszta się sama dokonuje Smile Serdecznie Wszystkich pozdrawiam!


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - Wojciech Mickunas - 06-22-2010

Podobne pytanie otrzymałem na PM i odpowiedziałem na nie też na PM.
Ponieważ pytanie powtórzone zostało "publicznie" , odpowiem tak.:
Decyzje musisz podjąć sama Smile
Mogę jedynie podpowiedzieć że : nie jestem "ortodoksyjnym" wyznawcą żadnej tzw."szkoły" :wink:
Staram się propagować gdzie tylko mogę dobre koniarstwo , a przeciwstawiać się złemu. Dobre koniarstwo to takie, które stara się uwzględniać interes konia i postępować tak , by konie , całkowicie uzależnione od człowieka , jak najmniej cierpiały i by żyło się im z ludźmi dobrze Smile , a ludzie byli z nimi szczęśliwi. Smile


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - edzia69 - 08-11-2010

Witam, takie pytanko do uczestników. czy tylko "moi" ludzie nie otrzymali obiecanego nagrania z konsultacji? w telefonie sekretarka, na maile brak odpowiedzi.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - AnnaRadomańczykMoroz - 08-11-2010

nie,nie tylko, kłopoty techniczne, a telefon jak najbardziej działa. Jeśli włącza się sekretarka, to proszę się nagrać, pracuję i nie zawsze mogę odebrać. Podaję nr : 508 156 327. Tak czy owak o filmach nie zapomniałam, ale chwilowo jest to utrudnione.


Re: MARCOWE KONSULTACJE Z TRENEREM WOJCIECHEM MICKUNASEM - edzia69 - 08-18-2010

ok przekażę "moim", ale 5 miesięcy prawie temu te konsultacje mialy miejsce....