Hipologia
Rajd hipologiczów - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Rajd hipologiczów (/showthread.php?tid=608)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Rajd hipologiczów - Cezary Szamreta - 02-11-2010

to ja tylko dopowiem, że są to też okolice przepięknych tras kajakowych, gorąco polecam, nawet dla tych, co boją się spróbować, można dobrać trasę lżejszą lub bardziej hard core, a wszystkie malownicze. Sprawdzałem wielokroć, nie znam lepszych (ale chętnie poznam).


Re: Rajd hipologiczów - Monika Szumert - 02-11-2010

Z końmmi na kajakachTongue hmm, jeszcze nie próbowałam!Ale czemu nieBig Grin Kto sie pisze na taki hardcor? :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Katarzyna Suchecka - 02-11-2010

beda kajaki po brzegu ciagnac.


Re: Rajd hipologiczów - Cezary Szamreta - 02-11-2010

pomysł z ciągnięciem stary, nawet taki zawód bracia Rosjanie mieli - "burłacy" ;-)

edit:

a tak Riepin to ilustrował, [Obrazek: 3269347.jpg]


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-11-2010

No, bo to nasza lokalna odmiana obrazu Ilji Repina. Wink


Re: Rajd hipologiczów - Karolina Jaskulska - 02-11-2010

Biały Zdrój ? Tongue
Tam moja koleżanka ma stajnie...
Może to do niej zawitacie?
dooooobrraaaa... poczekam Big Grin


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-12-2010

Raczej nie do niej, bo to jest stajnia Tomasza Bukowskiego - "Chata jak malowanie". Ale zobaczymy czy w tym czasie będzie miał wolne miejsca.


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-17-2010

Jacyś nowi chętni :?: Przypominam, dajemy sobie wstępnie czs do końca lutego. Smile


Re: Rajd hipologiczów - Berk - 02-17-2010

Ja wstępnie zapisuję się z Gunią, mogę wziąć jeszcze drugiego konia, Gryfka, dla kogoś bez konia, o ile ów chętny zechciałby wcześniej u mnie - na Suwalszczyznie - z nim potrenować.
Zamierzam jechać boso - chyba będą jakieś miękkie pobocza? Zerwanie podkowy bywa na rajdzie większą przeszkodą niz jazda boso.
Chociaż tak patrząc na mapę to faktycznie lepiej byłoby jakiś malowniczy środek Polski wybrać na trasę, wówczas konie niektórych z nas nie byłyby takie umęczone podróżą ...


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-18-2010

Aktualna lista:

1. Agnieszka;
2. Berk;
3. Cezary;
4. Dorota Bogusz;
5. Dzieweczka;
6. Ewa Polak;
7. Jack;
8. Kasia;
9. Maku;
10. Monika Szumert;
11. Ola;
12. Pokusa;
13. Spahis.


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-18-2010

Berk Zamierzam jechać boso - chyba będą jakieś miękkie pobocza?

Możesz jechać boso, to Twój wybór. Jeżeli popatrzysz uważnie na mapę zobaczysz, że zdecydowana większość trasy to drogi piaszczyste.

Berk Chociaż tak patrząc na mapę to faktycznie lepiej byłoby jakiś malowniczy środek Polski wybrać na trasę, wówczas konie niektórych z nas nie byłyby takie umęczone podróżą ...

Umęczenie lub nie, zależy od przygotowania konia. Tylko. Natomiast jeżeli jest wola marszu przez inną trasę (może to i niezły pomysł :!: ), to zaproponuj konkretnie wstępnie opracowaną trasę. No i potem weź na siebie organizację tej trasy w szczegółach.


Re: Rajd hipologiczów - Berk - 02-18-2010

Ee - tylko bez obrazy - ja widzę że organizacja bez zarzutu, ale jednak wizja ciągnięcia koniowozu 700 km trochę przraża mnie. Ja to mogę trasę po Suwalszczyźnie projektować ze szczegółami ale właśnie wiem ze centrum kraju to to nie jest. Ktoś z Mazowsza się odzywał, ze mógłby coś organizować, ale to nie tak, ze chcę wszystko zmieniać dla mnie jednej...
Chętnie wezmę udział tam, gdzie wyznaczycie zbiórkę! Smile


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-18-2010

Hej, tu nie ma mowy o obrazie :!: Po prostu organizowałem niejedną imprezę i wiem, że często ludzie mają dobre pomysły, więc najlepiej jest im pozostawić przygotowanie tego co sami wymyślą. Smile


Re: Rajd hipologiczów - Dorota Gałecka - 02-20-2010

Witam wszystkich.
Pomysł z rajdem jest rewelacyjny. Po pierwsze niesamowita bliskość z koniem, po drugie poznawanie przepięknych okolic, no i po trzecie (bardzo ważne "po trzecie") poznanie się hipologiczów.
W latach tzw. młodości jeździłam na rajdy. Jest to wspaniała przygoda. Polecam i trzymam kciuki, żeby ten rajd doszedł do skutku.


Re: Rajd hipologiczów - branka - 02-20-2010

A ja jeszcze siebie nie wykluczam, bo rozważam zostanie w Polsce latem, mam niezłą ofertę pracy i mogłabym jeździć mojego konia codziennie po kilka godzin(prowadziłabym na niej tyle terenów ile bym chciała). Ale to się jeszcze okaże, bo jak coś sie trafi za granicą dobrego, to wolę wyjechać Smile