Hipologia
Rajd hipologiczów - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Rajd hipologiczów (/showthread.php?tid=608)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-08-2010

O rany :!: Podpadłem Adminowi :!: No to podaję teraz aktualną listę:

1. Agnieszka;
2. Cezary;
3. Dorota Bogusz;
4. Dzieweczka;
5. Ewa Polak;
6. Jack;
7. Kasia;
8. Maku;
9. Pokusa;
10. Spahis.


Re: Rajd hipologiczów - Monika Szumert - 02-08-2010

Ja wstępnie zgłaszam swoje uczestnictwo(dwa konie, na drugim przyjaciółka Ola). Pomijam na razie kwestie typu siodło, kucie koni, zdrowie.Trzeba mieć nadzieje, ze wszystko uda się do tego czasu przemyśleć, zorganizować.
Informuję również, że moja druga połówka będzie mi towarzyszyć, najprawdopodobniej samochodemSmile


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-08-2010

Aktualna lista:

1. Agnieszka;
2. Cezary;
3. Dorota Bogusz;
4. Dzieweczka;
5. Ewa Polak;
6. Jack;
7. Kasia;
8. Maku;
9. Monika Szumert;
10. Ola;
11. Pokusa;
12. Spahis.

Tabory:

1. Połówka Moniki Szumert - bez komentarzy :!: :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Ewa Polak - 02-08-2010

Moniko! Tylko "nie zalep" Smile
Spahis w listę wpisz (+ jedna osoba X). W razie jak Monika nie pojedzie to ja kogoś namówię, żeby samemu się z tego centrum nie wychylać bo przyczepy nie mam na konie a droga dość daleka..


Re: Rajd hipologiczów - Nygus - 02-09-2010

Fajniejest już zarys listy chętnych, a kto stworzy plan wędrówki/rajdu?
Kto się zajmie szukaniem noclegów?
Czy są jacych chętni???


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-09-2010

Nygus a kto stworzy plan wędrówki/rajdu?
Kto się zajmie szukaniem noclegów?
Czy są jacych chętni???

Spokojnie. Trasa jest opracowana i przejechana już ze dwa razy (Spahis+Dzieweczka). Noclegi są znane. Ale do tego jeszcze trochę czasu.

Na razie do końca lutego lista. Potem dalsze kroki

Ps. Rozumiem niecierpliwość, ale powoli. Wszystko w swoim czasie. Do ustalania noclegów jeszcze trochę czasu.


Re: Rajd hipologiczów - Nygus - 02-09-2010

A to mnie uspokoiłeś, bo już zaczynałam się robić nerwowa.
Ja tam lubię mieć plan :-)))


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-09-2010

Nygus Ja tam lubię mieć plan ))
Ja też, ale z głową. Przypominam dla uspokojenia, że rajd ma być za ponad pół roku. To chyba wystarczy na organizację :?: :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Dorotka Bogusz - 02-09-2010

To ja mam do znających trasę ważne dla mnie pytanie techniczne - czy na trasie są drewniane mosty lub mostki?


Re: Rajd hipologiczów - Joanna Misztela - 02-09-2010

wspanialy pomysl!!!!
Mam nadzieje ze rajd na tyle bedzie udany ze za rok bedziecie chcieli powtorzyc zebym miala mozliwosc dolaczyc Big Grin
w tym roku pozostaje mi trzymac kciuki za wasza wyprawe i czekac na fotorelacje :lol:
w


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-10-2010

Dorotka Bogusz czy na trasie są drewniane mosty lub mostki?
:roll: Tak, trzy drewniane, innych nie liczyłem. Smile Wszystkie są drugiego dnia marszu. Wtedy zresztą jest przejście przez Drawieński Park Narodowy.


Re: Rajd hipologiczów - Karolina Jaskulska - 02-10-2010

a jakim szlakiem tam jedziecie? niebieskim ? przez jakie (albo koło jakich) miejscowości ? Smile


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-10-2010

whisperer13 a jakim szlakiem tam jedziecie? niebieskim ? przez jakie (albo koło jakich) miejscowości ?

Za Drawą w lewo. Wink Szczegółowy plan będzie później, po ustaleniu miejsc zakwaterowania.


Re: Rajd hipologiczów - Karolina Jaskulska - 02-10-2010

jestem po prostu ciekawa, bo całe wakacje tam spędzam i czasem zabieram gośći na dłuższe tereny i chciałam poznać jakieś nowe ,aczkolwiek sprawdzone trasy Smile


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-11-2010

Na szczegóły za wcześnie, ale na pewno będzie Głusko i Zatom (tam jest planowany postój), a dalej Biały Zdrój (Chata jak malowanie).