Hipologia
Rajd hipologiczów - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Rajd hipologiczów (/showthread.php?tid=608)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Rajd hipologiczów - branka - 02-02-2010

Ja bym mogła wariant 1, ale niestety nie będzie mnie wtedy w Polsce. Dałabym rade jechać tylko w ostatnim tygodniu września...


Re: Rajd hipologiczów - Cezary Szamreta - 02-02-2010

hej, hej, pomysł super - co roku jestem na 1-2 rajdach z mojego klubu http://www.zkj.pl (trochę zdjęć rajdowych można znaleźć) - są one nieco inne o tych, który planujecie (zabieramy wóz taborowy, dzieciaki, nie koniarzy często też) - ale Spahis podchodzi profesjonalnie!

Deklaruję zainteresowanie rajdem - jak się włączyć? (z obecnością tylko, czy z pomysłami?)


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

Spahis Zresztą przy zmęczeniu pojawią się w nieunikniony sposób tarcia między jeźdźcami (Jack i Pokusa do tej pory wymawiają mi jeden etap, który mocno się przedłużył, a minęło już parę lat).

No chyba nie masz na mysli drugiego dnia rajdu, gdzie z 4 godzin zrobilo sie 11 :?: nieee...no prosze Cie, nikt nigdy w zyciu niczego Ci nie wypomnial :wink:, ale za to ile jest wspomnien po latach.

Jesli chodzi o obawy o tyleczki :lol:, to bez obawy :!: tyleczek to pol biedy, bardziej martwcie sie o stopy. Ja popelnilam ten blad, ze wybralam sie w zwyklych butach do jazdy. Po 11- godzinnej wedrowce, druga polowa glownie na wlasych konczynach i spora czesc w deszczu, byly zdeptane i przemokniete. Jack przez kolejne dni wycinal mi z kartonu wkladki, ktore swietnie sie sprawdzaja. A tak na marginesie, swietny bylby duet dowodzacy w wydaniu Spahis-Jack, uwazam, ze panowie swietnie sie uzupelniaja. Z Dzieweczka nie raz zagryzalysmy wargi, zeby nie wybuchnac smiechem przysluchujac sie ich powaznym dyskusja na rozdrozach :lol:
Spahis, wersja 3 jest swietna, za miesiac zaczynam spacery na Pokusie i mam nadzieje, ze do wrzesnia bedzie gotowa do wyprawy.
Moge tylko jeszcze dodac, ze tym rajdem spelnilo sie moje marzenie i byl to najpiekniejszy urlop jaki w zyciu przezylam.


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-02-2010

Proponuje najpierw ustalic termin i trase. Zacznijmy glosowanie (niech glosuja Ci co chca pojechac).

Ja jestem za rajdem na początku września. Trasa Sieraków-Kalisz Pomorski (umownie). A więc wariant pierwszy.


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

Wpisuje na liste siebie i Jacka :!: :!:


Re: Rajd hipologiczów - Monika Szumert - 02-02-2010

Ja jestem za pierwszą opcją! 8)
Nie mam niestety przyczepy, ale jakby się zebrać większą grupą z centrum , to można by wypożyczyć samochód na kilka koni (5 lub 7)i, koszty będą zapewne mniejsze niż , np.na własną rękę z dwoma końmi, w moim przypadku.
Co do kucia koni, ja wolałabym jednak buty. I pytanie do rajdowców - dadzą radę?
Spahis, a może masz jakąś mapkę poglądową? Jaką długość będzie miała trasa? :mrgreen:
Chociaż, jak już się decydujemy, to oddamy się w pełni pod Twoją opiekęBig Grin


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

Nie moge sie powstrzymac i nie wrzucic 2-3 zdjec z naszego rajdu. Na jednym widac poranna narade naszego duetu i pojenie z kaluzy o ktorym Spahis wspomnial Big Grin

A tu jeszcze link do moich wypocin, ktore to opisuja wspolny rajd z Dzieweczka i Spahisem we wrzesniu dwa lata temu (byly jeszcze dwie pary z nami, ale niestety musialy wracac do domu po 2 dniachSad )

http://hipologia.pl/viewtopic.php?f=3&t=388

Pewnie, ze damy rade :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Katarzyna Suchecka - 02-02-2010

mapy wojskowe rzadza nie ma coBig Grin
sama je bardzo lubie tylko ze nalogowo je gubieBig Grin


Re: Rajd hipologiczów - Martyna - 02-02-2010

Mnie coraz bardziej kusi ta idea... ale za daleko w czasie, żeby to na dzień dzisiejszy zaplanować. Mogę się w sierpniu zdecydować.

No i... nie chcąc się chwalić... ale jestem lepsza niż GPS Wink Ja bym te mapy chciała jednak dzierżyć Big Grin Bo kocham mapy wszelakie miłością ODWZAJEMNIONĄ! Naprawdę! Nigdy mnie nie zawiodły. I orientację w terenie mam niezłą. I nawet nie muszę obracać mapy, co mężczyźni zazwyczaj zarzucają kobietom Tongue

Może niech Spahis i Jack kierują rajdem, a ja... będę mapowym? :mrgreen:


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

KOBIETY NA TRAKTORY :!: :!: rowniez obalam mity o kobietach, ktore musza zlapac mape do gory nogami, zeby sie odnalezc w terenie Big Grin chociaz podczas rajdu zdalam sie na panow...hmmm...moze to wcale nie byl taki dobry pomysl :twisted: Nie cierpie nawigacji i do dzisiaj wole podrozowac z mapa.


Re: Rajd hipologiczów - Martyna - 02-02-2010

Dziękuję Pokusa za wsparcie :wink:

To jak pojadę to oddacie mi mapy? 8)


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

Obawiam sie, ze nie obejdzie sie bez walki :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Jacob Spahis - 02-02-2010

Możesz dostać swój komplet, bo ja moich nie oddaję. Smile


Re: Rajd hipologiczów - AnnaRadomańczykMoroz - 02-02-2010

Hahaha...cudowne, wiedzialam i tylko czekalam na to, Spahisa czujnosc nigdy nie opuszcza :wink:


Re: Rajd hipologiczów - Martyna - 02-02-2010

Wiedziałam, że tak będzie Big Grin