Hipologia
Życzenia Noworoczne! - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Życzenia Noworoczne! (/showthread.php?tid=345)



Życzenia Noworoczne! - Wojciech Mickunas - 12-31-2008

Wszystkim Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej i powodzenia w Nowym Roku ! By nikogo kryzys nie dosięgnął , by nigdy nie brakowało na dobre siano dla waszych czworonogów , by konie były zawsze szczęśliwe z Wami , a Wy z Nimi - życzy W.M.


Re: Życzenia Noworoczne! - branka - 12-31-2008

Ja złożyłam życzenia w innym wątku(w życzeniach świątecznych), ale skasowałam je tam i wklejam tu:

Chciałam życzyć wszystkim ludziom i koniom forumowym szczęśliwego Nowego Roku - żeby obfitował w cenne doświadczenia, by spełniało się to o czym marzycie i by wasze konie was jeszcze bardziej kochały(ludzie oczywiście też Smile ).

Chciałam przy okazji powiedzieć, że to forum bardzo mnie rozwinęło - jestem wszystkim wdzięczna za to, że sie tu udzielają i pomagają tym mniej doświadczonym, jak ja i chce Wam wszystkim podziękować za wszystkie wypowiedzi, uwagi i w ogóle aktywność tu - to forum przyczyniło się w największym stopniu do mojej "edukacji końskiej", do tego że zaczęłam szukać innej drogi i że podjęłam trudną dla mnie decyzję bycia uczniem swojego konika
Cejloniara powiedziała mi dziś, że to forum jest jak studia - i w pełni się z tym zgadzam Mam nadzieję, że w następnym roku dalej będziemy się wszyscy rozwijać i że sprawimy tym radochę naszym zwierzom.


Re: Życzenia Noworoczne! - Waniutek - 12-31-2008

A ja Wszystkim forumowiczom - Szampańskiej zabawy do białego rana, niech złe chwile zostaną za nami i aby Nowy Rok przyniósł same sukcesy.
Aby to forum trwało jak najdłużej! Waniutek... Big Grin


Re: Życzenia Noworoczne! - Guli - 12-31-2008

Wszelkiej pomyślności w lepszym Nowym Roku Big Grin

Zyczę koniarzom przyjaźni z podopiecznymi

, spojrzenia czasem końskimi oczami na świat .

Czerpania z dobrych wzorców, dzięki którym powstało to forum.

Smile


Re: Życzenia Noworoczne! - Gaga - 12-31-2008

Przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych podopiecznych
Wielu chwil spędzonych w dobrym towarzystwie - również lub przede wszystkim w tym ogoniastym
Aby każdy dzień zaczynał się słonkiem a kończył satysfakcją z własnych działań
oraz Sylwestra, bez "zespołu dnia następnego"
Gaga


Re: Życzenia Noworoczne! - branka - 12-31-2008

MalgorzataSzkudlarek oraz Sylwestra, bez "zespołu dnia następnego"

:lol: :lol: No własnie - przecież w nowy rok trzeba koniecznie odwiedzić ogony! Smile


Re: Życzenia Noworoczne! - Emila - 01-01-2009

To już rok minął!!!! Jak dawno mnie tu nie było. Witajcie w nowym roku


Re: Życzenia Noworoczne! - Krystyna Kukawska - 01-01-2009

Życzę wszystkim szczęścia i zdrowia w Nowym Roku, wytrwałości w dążeniu do celu, satysfakcji i radości z pracy z konikami!
Ja Nowy Rok powitałam z moimi przyjaciółmi (końmi) w stajni. Wolałam być z nimi, podczas gdy inni upajali się wystrzałami petard. Nienawidzę tych wystrzałów,niektóre konie nic sobie z tego nie robią ale są też takie,które panicznie się tego boją.Uspokajam je wtedy i jestem zła na ludzką bezmyślność i egoizm.