Hipologia
O nas czyli poznajmy się lepiej - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: O nas czyli poznajmy się lepiej (/showthread.php?tid=191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Bartosz Marchwica - 03-27-2011

Cześć.
Pozwól, że jako komentarz do Twoich fotek zamieszczę następującą:


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Dorota Hałaburda - 03-27-2011

Bartosz 8)

Witajcie Nowe Duszyczki (konie) Big Grin i ich PańcieWink..... i odwrotnieWink

Favoritta- masz rację - pensjonat a trzymanie zwierząt u siebie to zupełnie cos innegoBig Grin Uwielbiam Favorki- takie chrupiąceBig Grin...mniamBig Grin

Roxy- Fryz boski. Komentarz Bartka powalił mnie na kolanaSmile... tylko nie gniada klacz...Smile Skąd ja to znam. Tylko nie srokaty wałach- i od 12 lat mam własnie takiegoBig Grin


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Roxy - 03-27-2011

Powaliłeś mnie :lol:

Swoją drogą zawsze chciałam na żywo zobaczyć tego psiaka i...dotknąć w celach porównawczych :mrgreen:


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Marek Wiśniewski - 03-27-2011

Dorota Hałaburda (...) Roxy- Fryz boski. Komentarz Bartka powalił mnie na kolanaSmile...

Mnie też komentarz Bartka powalił (nie pierwszy zresztą raz) :wink: ;
Dorotko...konik owszem bardzo ładny, ale z tego co wiem Fryz wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: ZBROFRY.jpg]


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Bartosz Marchwica - 03-27-2011

no nieeee.....
To jest wszakże absolutny brak fryzu!

hi hi hi Big Grin Big Grin

A koń, i owszem, przystojny. :mrgreen:


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Marek Wiśniewski - 03-27-2011

:lol: Bartku... Twoje poczucie humoru przebija tylko Twoje poczucie humoru... a przy okazji gratuluję refleksu.


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Dorota Hałaburda - 03-27-2011

buahahahh no tak..tylko na końskim forum może to się przytrafić - uczesanie nazwać Fryzem (fryzurą) a odebrane To zostanie jak "koń Fryzyjski"Wink

FRYZ na głowie masz SUPERBig Grin
Wink


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Bartosz Marchwica - 03-28-2011

Marku - no, samo się prosiło o komentarz Tongue

Roxy - najbliżej Ciebie będziemy za 2 tygodnie w Ostravie (Czechy) - zapraszamy. Smile
Chyba, że zbłądzisz w nasze podkarpackie rejony kiedyś, to wpadnij do Leśnej Stajni - "wydotykasz" sobie całe stado Idea


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Cezary Szamreta - 03-28-2011

miałem zachować umiar, ale wiele bym dał za wspólne zdjęcie komondora i Roxy (chyba nikt się nie obrazi?)

Bartelu - Bartoszu - z opóźnieniem - szacun, Roxy - dzięki za dystans i poczucie humoru - jakże cenne


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Roxy - 03-28-2011

Jak kiedyś odwiedzę psią sforę Bartka to fota gwarantowana :mrgreen:


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Marek Wiśniewski - 03-28-2011

Trzeba się było zalogować kilka miesięcy wcześniej- do Ohio z Zabrza masz tylko 60 km i poznałabyś Ystvana Big Grin (a'propos Bartku- jakieś newsy?- jeśli są to poproszę w wątku o Ystvanku).


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Dorota Hałaburda - 03-28-2011

Smile


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Joly - 04-06-2011

Witam serdecznie,
pora i na mnie...Na imię mam Jola, rocznik 89 (ha! to dopiero sławny rocznik :lol: )
Obecnie pilnie studiuję na UP we Wrocławiu zootechnikę i to już 3 rok. Niestety póki co nie pracuję w zawodzie, ale na wszystko przyjdzie czas, a inne zawody też poznać warto Smile
Tak jak już wspomniałam w innym wątku moi podopieczni to gekon toke, szczurzyczka, szalony golden retriver (nigdy więcej goldena :wink: ) i konik polski Diana. Z Dianą związana jest bardzo długa historia. Tak po krótce to znamy się od przeszło 12 lat. Była pierwszym koniem, na którego wsiadłam. To w sumie ona zakorzeniła we mnie pasję do koni. Moja pierwsza końska nauczycielka! Smile Tak więc na dianowym grzbiecie, na oklep i w kantarku (bo skądże mogłam wiedzieć o istnieniu ogłowia) spędzałam wszystkie dziecięce wakacje. Dianka mieszkała jakieś 300 km ode mnie więc zostawały nam tylko wakacje...Z rozpoczęciem studiów, rozpoczęłam również "profesjonalną" jazdę w "profesjonalnych" ośrodkach, natomiast niedawno zrezygnowałam bo tak naprawdę nauczyłam się niewiele, a właściwie wiele - jak nie powinno się postępować z końmi... O Dianie nigdy nie zapominałam i zawsze czułam, że będziemy razem. Aż w końcu los nie pozostawił mi wyboru, dostałam informację: albo trafi ona w obce ręce albo biorę ją ja. Nie było chwili zastanowienia ani zawahania, tylko po tyg znalazłam dla niej stajnię i po przebyciu 300 km (najbardziej stresujące km w moim życiu) jest ze mną!! Smile tak więc marzenia się spełniają. Jest ze mną od niedawna, czeka nas mnóstwo pracy (nie widziałyśmy się 2 lata), mnóstwo stresów, niepowodzeń ale i sukcesów! To tyle o mojej kobyłce. Dodatkowo zajmuję się zagadnieniem dot. szkoleniem psów metodą pozytywnych wzmocnień. Oczywiście obiektem doświadczalnym jest mój psiak.
Cieszę się bardzo, że trafiłam do Tego forum. Z pewnością dla wielu jest ono "encyklopedią" końskiej wiedzy. Z przyjemnością zabieram się do dalszego czytania i poznawania forumowiczów.


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - Jerzy Leon - 04-07-2011

Witaj i miłej lektury życzę. Smile


Re: O nas czyli poznajmy się lepiej - rozbrykany kucyk - 04-20-2011

witamy! Smile
popieram: wszelkie ośrodki nauki jazdy to nie najlepszy pomysł... :roll: