Hipologia
Konie..nasze konie :) - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Konie..nasze konie :) (/showthread.php?tid=145)



Re: Konie..nasze konie :) - Maxima - 02-17-2011

Piekny ten Twój Kares. Fajnie i szybko sie u Ciebie zabrał. Wyglada super.
Mi się zawsze marzył własnie koń takiej maści i takiego chciałam miec ale spotkałam moje gniade i się zakochałam, na drugi dzień była moja Smile
To może i ja sie pochwalę Tongue
Centuria, małopolka, 3 lata
[Obrazek: d1kln7qpkzuqf05dydwl.jpg]


Re: Konie..nasze konie :) - karesowa - 02-17-2011

Dziękuję w imieniu Rudego, przekażę że Mu słowa uznania Big Grin Ja zawsze chciałam kasztana i jak trafiłam na Niego to stwierdziłam że to ten i żaden inny. Kolega Marek Wiśniewski maczał w tym palce-he he he. Choć zdrowy rozsądek mówił "NIE" bo młodziak, a chciałam konia do jazdy, bo ogier, bo wyglądał tak a nie inaczej, jednak serce wygrało z rozumiem. Twoja Centuria prześliczna, dawaj koniecznie więcej fotek.


Re: Konie..nasze konie :) - Marta Dziurkowska - 02-17-2011

śliczne Wasze koniki, ja zawsze chciałam karego albo chociaż skarogniadego...a maść siwa była gdzieś na "szarym" końcu w kolejce. cóż stało się inaczej, co nie znaczy, że nie kocham mojej konicy Wink


Re: Konie..nasze konie :) - Cejloniara - 02-17-2011

karesowa, no ładnie żeś konia uratowała, pięknie :-) rude w ogóle jest piękne.. no i szelkaaaa... słodka SmileSmile

A to styczniowy Pan Cejloniasty, jakiś takiś mało do siebie podobny no ale jest Smile

[Obrazek: kantarek4.jpg]


Re: Konie..nasze konie :) - Marek Wiśniewski - 02-17-2011

To prawda, że Karesowi się pofarciło. Jak mówiłem Marcie o Karesie- to nie wiedziałem, że tak wygląda, znałem go i wiedziałem, że to fajny zwierz, bo stał z Szelką w jednej stajni, ale nie widziałem go ładnych kilka miesięcy. Szeliks przyjechał do mnie paczką jak wróciłem z Islandii, o tym, że Kares jest na sprzedaż a Marta szuka konia dowiedziałem się mniej więcej w tym samym czasie. Byłem u rudzielca raz w odwiedzinach i już wtedy wyglądał imponująco- Szelinek przy nim to kucyk Big Grin Mamy z Szelką plana, że odwiedzimy Karesa u niego na włościach- ale najpierw musimy nauczyć się jeździć :wink:

Cejlon wygląda jak Cejlon Big Grin - hmmm...pięknie mieszkacie...

Ja też chciałem karego- i twierdzę, że mam- tyle, że w negatywie Big Grin


Re: Konie..nasze konie :) - karesowa - 02-17-2011

No właśnie Marku drogi ja na tą wizytę czekam z utęsknieniem, a Ty mi ostatnio przez telefon mówiłeś że na Szelkę wsiadasz za rok...-ani mi się waż tak zwlekać, trenuj dziewczynkę bo się w końcu na Was nie doczekam, albo przyślę po Was bukmankę Big Grin Big Grin Big Grin
Cejloniara musisz mi wybaczyć, ja tu nowa jestem i spragniona bardzo poznania Waszych koni. Twój wierzchowiec wygląda imponująco i koniecznie musisz wstawić więcej fotek.
A wracając jeszcze do Rudego to fakt Bida z Niego była, ale zabrał się ekspresowo, dobra dieta i troszkę serduszka robią cuda...


Re: Konie..nasze konie :) - Cejloniara - 02-18-2011

Marek! ujeżdżajcie się i przyjedźcie do nas na zawody w rajdach długodystansowych! gwarantujemy leśne, kilkukilometrowe, piaskowe ale nie grząskie PROSTE!! Smile

karesowa, Ty wiesz jak tu sercu osłodzić, czy może być jakaś wspanialsza prośba do wlaściciela pluszaka niż "pokaż więcej fotek swojego konia??" Big Grin no nie ma!! zaraz poszukam linka, bo na forum była jego ee historia w obrazkach, nie wiem, czy nie w tym wątku!! chwilcia Smile jest: http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?f=3&t=152&st=0&sk=t&sd=a&start=45

ale co tam, se jeszcze wstawie Wink

[Obrazek: kordeo7.jpg]

ładnie mieszkamy to my tu Smile

[Obrazek: dzialka6.jpg]


Re: Konie..nasze konie :) - Marek Wiśniewski - 02-20-2011

Cejloniara- Ty wiesz jak człowieka rozbawić Big Grin My (a zwłaszcza ja) tak naprawdę nic jeszcze nie potrafimy i dłuuuuuga droga przed nami... jak zaproszenie będzie aktualne za jakieś 3 lata- to pewnie skorzystamy Big Grin
Plan mamy taki, że po pierwsze ja muszę znowu zacząć jeździć; po drugie trzeba zajeździć Szelkę; po trzecie trening (jakiś rok pewnie) i wtedy dopiero do Leboszy (tam i spowrotem jakieś 120 km- wyprawa na 5 dni w tym dzień postoju w Leboszach); potem Zawiercie (jakieś 200 km- tj pewnie 5-6 dni); dopiero potem dalsze wycieczki- i to pod wrunkiem, że będzie kilka koni, samochód itp. Póki co- to jesteśmy na początku drogi. Tak naprawdę to g... potrafię, nie za bardzo mam się z kim konsultować odkąd jedyna osoba, która miała odpowiednie podejście do koni opuściła naszą stajnię. Większość rzeczy robimy trochę na czuja patrząc, żeby koń się nie stresował i przy okazji nie nudził. Córa poszła do nowej szkoły i jeszcze się organizujemy czasowo. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

[Obrazek: Szelka201102201.jpg]

[Obrazek: Szelka201102202.jpg]

[Obrazek: Szelka201102203.jpg]

[Obrazek: Szelka201102204.jpg]

[Obrazek: Szelka201102205.jpg]

[Obrazek: Szelka201102207.jpg]

i na koniec coś ekstra poza tematem- Szelinek, który bardzo chciał być ogierem Big Grin

[Obrazek: Szelka201102206.jpg]

Łołłł Cejloniara...- w tym "to my tu" to naprawdę ładnie mieszkacie :wink:


Re: Konie..nasze konie :) - Cejloniara - 02-20-2011

Na ostatnim zdjęciu Szelka to jest "tap madl" Smile jak ona rośnie :-)


Re: Konie..nasze konie :) - Marek Wiśniewski - 02-20-2011

Normalnie- nie rośnie Big Grin Szelinek jest kurduplem, tyle, że my też nie grzeszymy wzrostem :wink: więc jakoś to wygląda- ale generalnie to kucyk jeszcze...


Re: Konie..nasze konie :) - Ola Wewiórska - 03-07-2011

A moje kopytne skończyło niedawno 18 latek.... tylko zmądrzeć z tej okazji nie chce :p


Re: Konie..nasze konie :) - Dorota Hałaburda - 03-07-2011

Ola, sliczny ten Twój pełnoletni zwierzBig Grin...
a jaki ma cudowny, oszałamiający usmiechBig Grin... tylko ten osad i kamień...Wink...


Re: Konie..nasze konie :) - Ola Wewiórska - 03-07-2011

Niestety szczoteczki nie uznaje.... :wink:


Re: Konie..nasze konie :) - Dorota Hałaburda - 03-07-2011

a zembatologa?SmileWink
hihhi
Zawsze rozbrajają mnie uśmiechy i ziewające fotkiBig Grin ...jeżeli na tych drugich sa stworyWink...ludzie nie wyglądają tak pociesznieWink


Re: Konie..nasze konie :) - Jacob Spahis - 03-08-2011

Musisz niestety poważnie porozmawiać z koniem, gdyż on ewidentnie gdzieś po kątach popala.