Hipologia
Konie..nasze konie :) - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Konie..nasze konie :) (/showthread.php?tid=145)



Re: Konie..nasze konie :) - CARMEN - 09-08-2009

A oto moje , maleństwo Carmen ; ) ..

[Obrazek: zxwjs1.jpg]
[Obrazek: 35d3m00.jpg]
[Obrazek: esqmiw.jpg]


Re: Konie..nasze konie :) - Martyna - 09-08-2009

całkiem "drobne" to maleństwo Smile


Re: Konie..nasze konie :) - CARMEN - 09-08-2009

Hehe ma 170 ale i tak jest maleństwem ; D ..


Re: Konie..nasze konie :) - Ola Wewiórska - 09-09-2009

HAHA! Stary dobry rzepak Smile Zawsze stanowi super tło dla kopytnych! Big Grin A Carmen faktycznie malutka i filigranowa Tongue Sympatyczne te wasze fotki!


Re: Konie..nasze konie :) - Joanna Misztela - 09-21-2009

zdjecie w rzepaku cudwne!!! sliczne to twoje malenstwo Big Grin


Re: Konie..nasze konie :) - Joanna Misztela - 09-24-2009

Dawno nas nie bylo Big Grin czujemy sie dobrze. poznajemy nowych kolegow i wogole jest ogolny szal Big Grin
[Obrazek: 5a45eec0f32ee944med.jpg]
[Obrazek: 1bc4c7d299b67378med.jpg]
[Obrazek: 827d9fe12bf65d8emed.jpg]
[Obrazek: 3018e67141088c89med.jpg]
[Obrazek: 532050a0eaa59117med.jpg]


Re: Konie..nasze konie :) - Ola Wewiórska - 09-24-2009

Tarzanko z trzepankiem w tle - cudne zdjęcie!
Jak ja uwielbiam takie widoki- "kółkami" do góry i dawaj! Tongue


Re: Konie..nasze konie :) - Ewa Polak - 09-24-2009

Big Grin fajowe to ostatnie zdjęcie Big Grin


Re: Konie..nasze konie :) - Gaga - 09-25-2009

Fajne, szczęśliwe kucyki
a ostatnie zdjęcie zasługuje na nagrodę (nei znam sie na nagrodach w fotografii, ale zdjęcie na prawdę boskie :-) )


Re: Konie..nasze konie :) - wild_filly - 10-16-2009

no to my tez sie przedstawimy bardziej wizualnie Smile oto Pielgrzym
i jego koledzy tak zwane Pasionki Smile
koniki polskie, bracia: Numer na bis i Nasionek w skrocie Pasiu i Numik ;]

[Obrazek: ppP1190482.jpg]

bo usmiech to podstawa... noi przy okazji zdrowe zeby widac ;]
[Obrazek: DSCN4659.jpg]

Pielgrzym...
[Obrazek: P1190521pomni.jpg]
[Obrazek: P1210548.jpg]

...i chetnie pomoze ;] czasami Tongue
[Obrazek: P1080600.jpg]

a to nasz basniowa kraina... podobno juz tak wyglada po tym ostatnim sniegu, tzn pierwszym w tym roku Smile
[Obrazek: Zdjcie0419.jpg]

nigdy nie moge sie zdecydowac ktore sdjecie wiec wybaczcie ilosc Smile pozdrawiam cieplo i oczywiscie zapraszam w beskidzkie strony


Re: Konie..nasze konie :) - branka - 10-16-2009

Super zdjęcia Smile
Wciąż nie wierzę w ten śnieg w Polsce, we Wrocławiu tylko leje Sad Naprawdę aż tak biało macie??


Re: Konie..nasze konie :) - wild_filly - 10-16-2009

zdjecie jest zeszloroczne Wink ale dzis dostalam w mmsie dokladnie taki sam widok wiec domyslam sie ze warstwa sniegu spora ;]


Re: Konie..nasze konie :) - Paulina Derezińska - 10-21-2009

przepiękne zdjęcia Big Grin
ehhh.. mam szczególną słabość do koniów polskich więc ta dwójka mnie rozbroiła a Pielgrzym mmm piękny konik


Re: Konie..nasze konie :) - wild_filly - 10-22-2009

koniki sa przesmieszne.. choc bracia sa totalnie rozni... po proacy z nimi naprawde zmeinilam myslenie o konikach polskich, ale praca znimi naprawde byla przyjemnoscia i w mig lapaly o co mi chodzi 8) po pewnym czasie nawet mialam wrazenie ze im tez to przyjemnosc sprawia... jak wracalismy z okulnika/lonzownika chociaz juz byl wolny i na pastwisku mogl sobie pobiec a zamiast tego czekal na mnie az sie pozbieram ze wszystkimi klamotami i odprowadzal do stajni ;]
a na Bielanke zapraszamy oczywiscie Smile


Re: Konie..nasze konie :) - Ola Wewiórska - 10-22-2009

Masz więcej zdjęc koników? Przyznam się, że mam do tej rasy niejaką słabość Smile Pewnie dlatego, że na początku mojej przygody z końmi miałam doczynienia z paroma, a konkretnie 5, przedstawicielami tej rasy. Konik byl pierwszym rumakiem z jakiego tak na prawdę SPADŁAM, konik jako pierwszy poniósł mnie w terenie, konik jako pierwszy pokazał mi co znaczy "rodeo" ale także konik pokazał mi jak miło i sympatycznie można spędzać czas w towarzystwie kopyciaków Smile Z mojego ulubieńca spadałam prawie co jazdę, czasem kilka razy ale i tak miałam do niego wielką słabość i gdy jeździłam jeszcze w szkółce zwykle prosiłam właśnie o niego na jazde. Nawet wtedy gdy instruktorka odradzała mi akurat tego konia Smile Strasznie było mi żal gdy zginął potrącony przez ciężarówkę...no ale cóż bywa i tak.
I kolejne pytanko- masz zdjęcie całego Pielgrzyma, np na padoku? Mordkę ma bardzo sympatyczną Smile