Hipologia

Pełna wersja: Są tu tacy na forum? ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak się zastanawiam...bo większość osób pasjonujacych się końmi/jeździectwem w moim wieku (19) to dziewczyny! Czy są tu na forum faceci w tymże wieku (no tak mniej więcej 19-20)? Big Grin
Ja mam, ja!
Nawet dwukrotne 20 już!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hahaha Big Grin a ja chcę raz 20 aż ciekawa jestem
Raz dwadzieścia to ja (plus 16 wprawdzie, ale możemy zaokrąglić). Smile
Znam jednego 25 latka...ale nie ma go na forumSmile
Ja też kiedyś znałem jednego 25-latka... Z tym, że już nie ma 25 lat a kiedy miał nie było internetu. Wink
No proszę- cała gębą wiosna!
Wystarczyło "Mam 19 lat, poznam kolegę..." i jak się wątek rozbuchał :lol: :lol: :lol:
Marek Wiśniewski napisał(a):Wystarczyło "Mam 19 lat, poznam kolegę..." i jak się wątek rozbuchał

No już bez przesady, po prostu nikogo takiego tu jeszcze nie widziałam, co mnie dość dziwi. No przeciez ile mozna gadać z samymi kobitkami :mrgreen:
Uwaga :!: Panowie po 20-tym roku życia :!: "Ile można gadać z samymi kobitkami"... Wygląda na to, że w oczach naszej przemiłek forumowej koleżanki bycie mężczyzną się przedawnia (że użyję języka prawa)... Cry
uuuuu.....

hmmSmile Dla mnie wiek i płeć nie mają wiekszego znaczeniaSmile Potrafię kumplować się z 60 - cio jak i 14-sto latkiemSmile... Liczy się wspólna pasjaSmile
..Pakuję się i śmigam do Pszczewa Smile...zabieram pewną nastkę "na konie"Smile Wracamy w niedzielęSmile
Dorota Hałaburda napisał(a):hmmSmile Dla mnie wiek i płeć nie mają wiekszego znaczeniaSmile Potrafię kumplować się z 60 - cio jak i 14-sto latkiemSmile... Liczy się wspólna pasjaSmile

Otóż to. Big Grin Ja znam jednego 18-latka jeżdżącego 8), jeszcze jednego koło 20 lat i znałam też 19-letniego stajennego, który chociaż twierdził, że jeździ konno i to bardzo dobrze to nigdy nie widziałam go w akcji. :lol:
Oj Spahis, ależ nie o to chodzi! Lubię meżczyzn w każdym wieku i powiem, że mam z nimi bardzo dobry kontakt Big Grin Zauwazyłam jednak że w wieku nastu lat to dziewcząt jest więcej w temacie koni...a ja się pytam gdzie Ci faceci?
Droga Marto (Martho).
Ja już dawno przestałem się temu dziwić.
Na studiach zootechnicznych panowie byli w lekkiej mniejszości, ale już pośród koniarzy - w znakomitej mniejszości! Dziwnie się plecie, że kawaleryjska tradycja i geny pozostały dziś głównie w Paniach.
Jest to zauważalne chyba w większości stajni.
szkoooda...
Znam jednego 15sto latka który jeździ, oraz jednego 23 który obecnie uczy się z bardzo dobrymi efektami. Poza tym raczej miłość do koni oraz tradycja ułańska w młodszych Paniach oraz Panach po 30stce.
Stron: 1 2