Hipologia

Pełna wersja: Dzień Kobiet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To już 11.47 i jeszcze nikt się nie wychylił-więc będę pierwszy...
Wszystkim szanownym forumowym koleżankom, życzę żeby 8 marca trwał przez 364 dni w roku (jeden dzień to dzień chłopaka), samych pozytywnych emocji i zadowolenia z absolutnie wszystkiego co się dookoła Was dzieje, żeby dzień jutrzejszy okazał się być najlepszy z tych, które za Wami i zarazem najgorszy z tych, które dopiero nadejdą...
Życzenia dla Was - drogie Forumowiczki:

By się żyło jak w marzeniach
I czas płynął Wam pomału.
Niech się żadna z Was nie zmienia
(Chyba, że na lepsze). Całus.


Bartel
dziękujemy pięknie Smile
Dawniej byłem zatwardziałym przeciwnikiem świętowania trzech okazji: walentynek, Dnia Kobiet oraz rocznicy ustanowienia Międzynarodowej Leninowskiej Nagrody za Umacnianie Pokoju Między Narodami. No ale czasy się zmieniają, a my zmieniamy się wraz z nimi (tempora mutantur, nos et mutamur in illis), więc pamiętając, że to wszak radosne święto (Dzień Kobiet oczywiście) i chyląc czoła przed poezją Bartela (tradycyjne brawa!), dołączam się do Jego trafnych przemyśleń ze szczególnym uwzględnieniem całusa. Smile

A zatem - Wszystkiego Dobrego!

Ps. Pozostało mi ostentacyjne "nieobchodzenie" radzieckiego nobla. Smile
Wielkie dzięki, Chłopaki Big Grin
Bardzo miłe te Wasze życzenia, zwłaszcza całusy :wink: , choć ja wolałabym w naturze :wink:
Spahisie, ja jeszcze "ciepło" wspominam rocznice Bеликой Октябрьской Pеволюции...

Ale Dzień Kobiet należy do świąt u nas, nolens volens, wrośniętych w tradycję i przyzwyczajenie. Choć cichutkie upomnienie się o Dzień Mężczyzn ciśnie się nieśmiało na usta. Tongue
dziekuję za pamięć Smile Big Grin
Bartosz Marchwica napisał(a):Choć cichutkie upomnienie się o Dzień Mężczyzn ciśnie się nieśmiało na usta.

Jest takie święto - 11 marca, w tradycji nazywane świętem 40 męczenników.
Dziękuję za miłe życzenia :wink:
Spahis napisał(a):Jest takie święto - 11 marca, w tradycji nazywane świętem 40 męczenników.
Niemniej życzeń, że retorycznie spytam, raczej nie usłyszałeś nigdy tego dnia? :wink:
Ale oczywiście męska galanteria wobec płci odmiennej nakazuje, by być podmiotem a nie przedmiotem wielbienia i ubóstwiania.
Choć czasy się zmieniają również w tym zakresie... :oops:
Dziękujemy za miłe życzenia
DziekujęSmile...Mordka mi sie ucieszyła...Big Grin
Dziękuję Big Grin
Dziękuję :*