Hipologia

Pełna wersja: [szukam] Jazdy na prywatnym koniu - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Jest to jeden z pierwszych postów na forum mimo, że czytam je już bardzo długo.
Nie znalazłam niestety wątku, który by mi pomógł. Mianowicie poszukuję kogoś z okolic Warszawy, kto za nieduzą opłatą chciałby poprowadzic mi jazdę na własnym koniu. Nie stać mnie na trenera, który liczy sobie 100zł za godzinę jazdy, dlatego uderzam tutaj. Bardzo chętnie bym popracowała również i zajęła się takim koniem, ale mogę nie znaleźć tyle czasu, ponieważ studiuję i pracuję wieczorami w weekendy.
Potrzebuję kogoś, kto by mi się przyjrzał, trochę pokrzyczał, skorygował to i tamto. Od wielu lat jestem tylko samoukiem, bo na kurs chodziłam dość dawno i z kiepskim skutkiem. Trenerzy ograniczali się zazwyczaj do stania na srodku placu, palenia papierochów i powiedzenia stęp, kłus, galop. Niestety nie posiadam również własnego zwierzaka, a o porządne jazdy w grupie w jakiejś szkółce trudno, bo niestety w większosci stajni u nas nie przykłada się dużej wagi do szkolenia rekreacji.
Moze jesteście w stanie coś mi doradzić? Będę bardzo wdzięczna. Bardzo mi na tym zależy.

Wyedytowałam tytuł na bardziej jednoznaczny - Daga
Jeśli chodzi o "porządną jazdę w grupie" to polecam Stajnię Mariew.
Tam zajmują się każdym indywidualnie.
Trzymam kciuki za udane poszukiwania Smile