Hipologia

Pełna wersja: Boże Narodzenie 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj oboje z Arturem ubraliśmy naszą pierwszą choinkę. Pierwszą tak w "swoich" czterech kątach. Wzruszyłam się Smile Jeszcze jestem w pracy troszkę a potem przygotowania i rodzinna kolacja wigilijna. Życzę wszystkim hipologiczom radosnych i spełnionych Świąt, wielu wzruszeń i poruszeń, bo to one są kaloriami dla serca. I jeszcze by konie nie szczędziły Wam pochwał o północy, czego i sobie życzę Smile ja co roku boje się, co Cejlon powie, dlatego zatykam mu paszczę łakociami, północ mija a on nie mówi Smile

Wczoraj w radiowej trójce ktoś powiedział starą śpiewkę, że święta się skomercjalizowały i oczywiście nie są takie jak kiedyś.. bla, bla, bla... A ja Wam powiem, że Święta sa takie, jak umiemy je celebrować, przeżywać i cieszyć się nimi. Jeśli ktoś nie ma Świąt w sercu, to jest leniuszkiem i nie ma co się tu usprawiedliwiać, ze telewizja i markety nas psują! Choć pomarańcze sa cały rok już teraz, to i tak najsmaczniejsze są na Boże Narodzenie! I tego się będę trzymać Smile
Dołączam się do życzeń dla Wszystkich, bez względu na ilość posiadanych nóg.
Wy, z więcej niż dwiema, o północy, pamiętajcie, nam też czasem potrzeba Waszej pochwały, powiedzcie coś ciepłego!Jeśli jednak któreś postanowi nas obszczekać, nie będziemy mieć za złe, w końcu Święta, wybaczymy, dalej będziemy kochać..Raz jeszcze Forumowiczom i Trenerowi, najlepsze życzenia i do Siego Roku! Big Grin Big Grin
Ja również dołączam się do życzeń...
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszych wiary,
chcemy złożyć Wam życzenia,
z dniem Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po zmroku,
da Wam szczęście i pomyślność,

w nadchodzącym Nowy Roku.
Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Dużo Radości w Nowym Roku :!: :!: :!:
Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
Życzę wszystkim .
Wesołych Świąt Smile
Wesołych Świat i abyśmy wszyscy spotkali sie tu równiez za rokSmile
[Obrazek: pocztwkaherba.jpg]

niech wam swieta upływają w spokojnej atmosferze a nowy rok przyniesie spełnienie wielu marzeń Big Grin
Błogosławionych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Smile
Pamiętam też "swoją " pierwszą choinkę i świeta na swoim Smile