Hipologia

Pełna wersja: Kącik koni pełnoletnich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Niestety nie mogę wstawić zdjęć, ale chociaż wymienię "pełnolaty" z mojej stajni:

MAIKO fryz ur. 18. 03. 1987r.-25 lat (chodzi pod siodłem, bez szybkich galopów)
AFA sp ur.23. 04. 1991r.-21 lat ( chodzi pod siodłem, z galopami Smile, potrafi jeszcze pokazać, gdzie raki zimują; rządzi stadem od 1998 roku, czyli od początku pobytu u mnie)
SAXONIA wlkp ur. 09. 06. 1991r.-21 lat ( chodzi pod siodłem na spokojne spacery)
AMOR wlkp ur. 03. 04. 1992r.-20 lat (jak Saxonia)
AGRYPINA wlkp ur.31. 03. 1994r.-18 lat (chodzi pod siodłem na normalne jazdy)

Dodam jeszcze, iż w tej stajni był koń, który dożył 40 lat i nazywał się RACZEK :wink:

Można konie obejrzeć tutaj, (tylko moi znajomi), więc jak ktoś chce, to zapraszam :wink:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a...755&type=3
Cóż za żłosliwe pytanie.... Możnaby zadać jeszcze kilka takich 8)
Jak dla mnie najważniejsze że nie wygląda na tych fotkach na nieszczęśliwego Smile Wykonał w swoim zyciu kupe prac, która była mu "pisana" - jak każdemu z nas coś tam - dotrwał do emerytury i może sie nią cieszyć, czego i nam wszystkim zycze Smile
JakubSpahisKolańczyk napisał(a):Jak on przeżył tyle lat skoro był kuty :?: :twisted:
Spahis, ja Cie bardzo prosze, nie prowokuj :lol: ale z pewnych zrodel Wink wiem, ze od wczoraj znalazl sie w dobrych rekach, (czytaj Jacek M). Smile i poznaje lepiej niz do tej pory co to sa szczotki, kopystka, sloma w boksie i takie tam Smile jak juz sie tam ogarna to mam nadzieje na watek "praca z ziemi z grubasami" czy jakos tak Smile pozdrawiam wszystkich!!
Taka drobna złośliwostka bo przecież najważniejsze, że koń dożył swoich lat i ma się dobrze. Smile
Pokusa27 napisał(a):wiem, ze od wczoraj znalazl sie w dobrych rekach, (czytaj Jacek M). Smile

To rzeczywiście dobrze trafił :!: :!: :!:
Jacek został tam :?: , czy grubas przyjechał tu :?:
Krystyna Kukawska napisał(a):
Pokusa27 napisał(a):wiem, ze od wczoraj znalazl sie w dobrych rekach, (czytaj Jacek M). Smile

To rzeczywiście dobrze trafił :!: :!: :!:
Jacek został tam :?: , czy grubas przyjechał tu :?:

Jacek zostal tam z Fridolinem i 6 innymi grubasami Smile
Dzisiaj urodziny obchodzi moja klacz Dzieweczka.
Dziś kończy 32 lata Smile
Czas leci szybko... nawet bardzo szybko. Wydaje mi się, że poznałyśmy się "wczoraj" a to było 22 lata temu.

p.s. niestety nie mogę wstawić aktualnego zdjęcia Sad
dlatego poniżej link do fotki, która już tu gościła Smile

http://forum.hipologia.pl/download/file....&mode=view
Wielkie gratulacje dla Opiekunki i serdeczne życzenia dla Babulki :!: :!: :!:
Przyłączam się do Krysi! Sto lat, Babulka!
Proszę wygłaskać Jubilatkę (bez poklepywania) oraz przekazać wiązankę świeżej wiosennej trawy! Big Grin
Wczoraj była urodzinowa uroczystość - pyszności dla Babulki i kawa z torcikiem dla stajennej ekipy. Smile Ze wzruszeniem obserwuję jak Dzieweczka opiekuję się Dzieweczką xx. I to ich porozumienie - fenomenalne :!: Smile
Dziękuję za miłe słowa i przekazane życzenia dla "Starszej Pani" Smile
Moja najukochańsza AFA skończyła wczoraj 21 lat, a dzisiaj byłyśmy na dłuuugim wspólnym spacerze w lesie Big Grin Big Grin Big Grin
Dziękuję Wojtku :!: :!: :!:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Smile
Będę Ci,Wojtku, dozgonnie wdzięczna za Nią :!:
Jeszcze raz bardzo dziękuje :!: :!: :!:
Stron: 1 2 3 4 5