Hipologia

Pełna wersja: :((
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam ekonta w kilku bankach i w żadnym nie ma takich problemów z ponownym zalogowaniem się po utracie hasła.
Tu na forum najzabawniejszy jest komunikat ukazujący się przy problemach z zalogowaniem.
Nie mogę się zalogować, więc ukazuje się komunikat, że mam się skontaktować z administratorem, a z administratorem można się skontaktować dopiero po zalogowaniu. Paranoja!!!
Na kilku innych forach też zdarzało mi się utracić, czy zmieniać hasło i nigdzie to nie była droga przez mękę. Jak widzicie jedynym sposobem było ponowne zarejestrowanie się pod nieco zmienionymi danymi i tak pozostanę bo tamtego wejścia nie mam już ochoty odzyskiwać.
Ponownie jestm tutaj bo czuję się w obowiązku wobec Sandry podać nowe informacje. Sad
Ja mam podobne problemy z GG :wink: Logowało mnie automatycznie przez 3 lata Smile Nagle kazało się zalogować ponownie i się zaczęło Sad Mimo korespondencji mailowej z adminem nadal nie mogę się zalogować i pewno zrobię to samo Sad utworze nowe konto.
Ale czemu na naszym forum są takie problemy ? nie mam pojęcia . Zapytam Cezarego bo on jest spec od tego :wink:
Miałam podobny problem i to własnie Cezary mi pomógłSmile
Dziękuję raz jeszczeSmile
mam nadzieję, że uda się nam zrobić porządek, w razie "W" dzwońcie 602 484 588 lub e-mail Cezary@CarboMedia.com.pl

skype cezary_szamreta

jestem do dyspozycji, tylko muszę wiedzieć