Hipologia

Pełna wersja: Zimowe buty do stajni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy ktoś z Was trafił na buty jesienno-zimowe, które sprawdziły się w warunkach stajennych i terenowych? Szukam butów, które byłyby:

- naprawdę ciepłe,
- nieprzemakalne,
- na tyle wysokie, żeby nie nasypywał się do nich śnieg

... i nie kosztowałyby 1000 zł.

Chodzi mi o buty dla mnie, ale jeśli panowie mają jakieś godne polecenia śniegowce dla panów to również będę bardzo wdzięczna za informacje :)
Mogę podpisac sie pod tym pytaniem?
Zawsze marzną mi stopy..brr
Wczoraj oglądałem takie w sklepie zaopatrzenia rolników za 80 zł. Bardzo lekkie , nieprzemakalne , ciepłe , z wyściółką , wykonane z podobnego materiału jak izolacje do rur instalacji wodnej .Podobno nadają się na zimno do - 30 Sad Chyba kupię Smile
Mieszkam niedalekoSmile. Byłby Pan tak uprzejmy powiedziec w którym to sklepie są takowe botki?
brrrrBig Grin
Ja mam sznurowane wędkarskie gumowce ze sklepu wędkarskiego za 90 zł. Są baaardzo ciepłe i wygodne. Jeździć w nich nie jeździłam ale do łażenia po terenie stajni i do spacerów w lesie się jak najbardziej nadają. Wiem, ze są też fajne buty myśliwskie do lasu - inne do chodzenia a inne do stania nawet Smile
Ja polecam termobuty jeździeckie, SPIRALE. Koniecznie numer większe.Włożyłam do nich skórkę z barana, jako wkładkę pod stopy i przy największych mrozach nogi mi nie marzły. Do jazdy na mrozy też idealne. Kupiłam je w sklepie GRENE. Koszt ok. 130 zł. :wink:
Krysiu, ja też mam Spirale i przemakają mi na łączeniu, tam gdzie guma łączy się z materiałem :( Jak wlezę w kałużę albo śnieg to mam mokre skarpetki.

Te trenerowe piankowce chyba namierzyłam, ale sznurowanych kaloszy nie :) Nie wiesz gdzie w internecie można znaleźć takie Cejloniarko?
Tu są takie wypasione różne http://www.demar.com.pl/pl/produkty/1/ob...3wodx1EctQ

mam cosik podobnego http://www.arkasklep.pl/index.php?commen...rod_id=679

ale wiesz Juliś, ja znam sporo wędkarzy, bo mój tata sportowo wędkuje, mają klub itd. i znam kilka sklepikarzy wędkarskich u nas. Zapytam się dokładnie gdzie można te buty kupić, bo w necie większość widze od rozmiaru 41 a Ty pewnie takich dużych nie potrzebujesz? Smile
Jak już się okaże że jednak śnieg albo woda się dostaje między buty a spodnie, to można jeszcze sobie pomóc owijkami polarowymi - tak zamotać żeby zasłonić sznurówki i but połączyć z nogawką. Bardzo mocno grzeje i jest szczelne jak się odpowiednio zawinie Wink
Nie trzeba Aga, chyba się skuszę na te o - Demar NEW TRAYK-S FUR - są w rozmiarze 40, więc moja stopa + skarpeta zimowa i będzie w sam raz Smile I śnieg mi się na bank nie nasypie! Na tej aukcji widać jaki mają w środku fajowy futrzany wkład.
Nie mogę zlokalizować ceny Sad
Na stronie producenta nie ma ceny, ale w sklepach internetowych można kupić za około 130 zł.
ok, dziękuję Smile
Posiadam takie i sobie chwale:
http://allegro.pl/buty-polowanie-wedkars...23911.html

jednak przy najwiekszych mrozach jesli naprawde dlugo jestem na zewnatrz mimo wszystko stopa marznie, ale to juz w ekstremalnych warunkach, do tego ja mam problemy z krazeniem, wiec to tez ma pewnie wplyw.
Wojciech Mickunas napisał(a):Wczoraj oglądałem takie w sklepie zaopatrzenia rolników za 80 zł. Bardzo lekkie , nieprzemakalne , ciepłe , z wyściółką , wykonane z podobnego materiału jak izolacje do rur instalacji wodnej .Podobno nadają się na zimno do - 30 Sad Chyba kupię Smile

Panie Wojciechu czy te buty się sprawdziły?
Stron: 1 2