Hipologia

Pełna wersja: Pomóżmy Sandrze!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Sandro - masz wiadomość Wink
pozdrawiam wszystkich
Ciekaw jestem co nowego u Sandry. Czy te działania medialne przyniosły jakiś efekt?
Pani red. Grażyna W. sama doznała kontuzji i od dłuższego czasu jest na zwolnieniu.
Coraz cieplej i mam nadzieję, że jeśli jeszcze nie masz pojazdu, to wkrótce wyruszysz swoim pojazdem w teren, czego serdecznie życzę.
Pozdrawiam Smile
Witam, u mnie dobrze. Jestem w trakcie matury...
serdecznie wszystkich pozdrawiam i prosze trzymajcie kciuki :mrgreen:
Trzymamy :!: :!: :!:
jeszcze jak trzymamy! - melduj dzień po dniu!
No to pięknie. Kto mi teraz stajnię posprząta codziennie do końca matury?
Nic, jakoś spróbuję z zaciśniętymi kciukami... :wink:
Trzymam tylko od 09.00 do 16.00 :twisted:
Panie Jerzy od 9 zaczynam, więc akurat :wink: Zdaje relacje: polski myślę, że dobrze, gorzej Matematyka :!: o zgrozo Sad Angielski chyba też dobrze Smile jeszcze w Poniedziałek czeka mnie ustny angielski (najbardziej się go obawiam), we wtorek Biologia, a w środę ustny polski. Dzięki za kciuki :mrgreen:
Cytat:w Poniedziałek czeka mnie ustny angielski (najbardziej się go obawiam), we wtorek Biologia, a w środę ustny polski
- ja też siekiedyś bałam ustnego z angola i...okazało się, że był banalny i w sumie do dziś się śmieję gdy to wspominam.
Biologię zdajesz podstawową czy rozszerzoną? Będę trzymać kciuki szczególnie mocno jako, że ja właśnie biologiem jestem Smile
No a z polskim to przecież bez problemu dasz radę! Powodzonka i czekamy na wszelkie relacje i wrażenia już po! Smile
biologię rozszerzoną. Mam fajny temat z polskiego "Jam jest Dwór Polski"- opis dworków Smile
POLSKI USTNY ZDANY!!!!!!
I tak trzymać!
(Jak my kciuki trzymamy Smile )
Jeju, przez tą euforię pomyliłam się :oops: ANGIELSKI USTNY ZDANY
polski mam w Środe, jutro biologia :wink:
Cytat:przez tą euforię pomyliłam się
- zdarza się! Smile Ważne, że kolejny egzamin do przodu! Czekam na relacje jutro, no i oczywiście trzymam kciuki!
przewrotny tytuł wątku sugeruje, że możemy w temacie matury Sandrze pomóc - Sandro - jesteśmy z Tobą, ale tak naprawdę - licz na siebie (my też na Ciebie liczymy!), będzie dobrze!
Stron: 1 2 3 4 5 6