Hipologia

Pełna wersja: Obtarcia od popregu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W jakim wieku jest Nunuś ze zdjęcia?
Ja też myślę że ten koń jest osiodłany za bardzo do przodu.
To chyba jest młody koń?
Pewnie jeszcze nie ma kłębu?
Albo trzeba by dać siodło o węższym łęku (choć na zdjęciu nie widać dokładnie jak siodło leży). Czy pod łęk siodła na kłębie konia da się włożyć rękę? Czy siodło opiera się na skłonach kłębu?
podogonie to jest takie rozwiązanie prowizoryczne.
Myślę że ten koń ma po prostu nie dopasowane do siebie siodło...
Można spróbować założyć podkładkę korygującą pod przedni łęk, tak żeby przód siodła trochę się odsunął do tyłu i podiósł, ale nic nie zastąp dobrze dopasowanego siodła!
Tylko trzeba pamietać o tym że koń się będzie z wiekiem rozwijał i jego grzbiet będzie się zmieniał.
3lata, może jednak zainwestuje w podkład pod siodło, On jest też troch brzuchaty chociaż na tym zdjęci nie widać Smile więc może to też jest po trochu przyczyną tego że siodło idzie do przodu.A może poczekam do wiosny bo on z miesiąca na miesiąc się zmienia widzę to po zdjęciach... Nie wiem pomyslę popatrzę i jeszcze pomyślę Big Grin
moze poczekaj, popracuj z ziemi, kon zrzuci brzuch i troche wyrobi mięsnie i wtedy kup mu odpowiednie siodło ? Smile
A czy mogłabyś zrobić mu zdjęcie "płytowe"? A la takie jak robi Spahis w swoim wątku? Bez siodła.
Stron: 1 2