Hipologia

Pełna wersja: Witam wszystkich:-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ jestem wielką miłośniczką koni z chęcią nawiąże kontakt z osobami które mają własnego konia lub jeżdżą konno.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do korespondencji osoby w wieku od 28lat w zwysz Ania.
hihih
Witaj
Wiek podałaś tak konkretnie- bez widełek, ostatecznieSmile Niestety, w takim razie moge nawiązać z Tobą kontakt dopiero PO 27 grudnia 2010Big Grin
hihihihhih

Wink

Można byc miłośnikiem koni i mieć poniżej 28Big Grin
Przepraszam, przepraszam...poprawiłas mi dzisiaj humorBig Grin....uśmiecham sie od ucha do uchaBig Grin
Nieważne w jakim miesiącu skończy się 28 lat ale z chęcią zapraszam do korespondencji:-)
Pozdrawiam Ania:-)
Ja mogę śmiało wstąpić do Twojego klubu.28 lat mam wielokrotnie, koń też jest podwójnie Smile .

Pozdrawiam Smile
Aniahucuł a skąd jesteś jeśli można :wink:
Ja również szukam znajomych w okolicach wieku 28 lat. Mam 30lat 8) a co nech sie dowiedzą :wink: Pozdrawiam!!!
Aniahucul napisał(a):Ponieważ jestem wielką miłośniczką koni z chęcią nawiąże kontakt z osobami które mają własnego konia lub jeżdżą konno.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do korespondencji osoby w wieku od 28lat w zwysz Ania.

to myślisz ze osoby młodsze nie maja wiedzy o koniach :?: