Hipologia

Pełna wersja: końskie fryzury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukałam czegoś takiego a jeszcze nie znalazłam. Jak sam tytuł mówi.
Poszukuję pomysłów na ciekawe fryzurki na grzywkę i ogon dla kunia.
Szukam czegoś co podoba się wszystkim. Nie tylko koniarskiej braci.
Na specjalną okazję. Koniki idą w parze w bryczce i będą wieść młodą paręSmile Okazja bardzo rzadka.
Chciałabym by wypadły ślicznieSmile

Cobyście polecali?
Proszę o pomoc. Za 2 tygodnie wielki dzień.
Powiem, ze obie kobyłki są gniade. Podobnej maści.
moja siostra jechala do kosciola bryczka zaprzegnieta w 2 gniade slaskie klacze.
z tego co pamietam ( a bylo to 4 lata temu) nie mialy zaplecionych grzyw ani ogona.jednak mialy chyba wpiete czerwone piora(?) w oglowia.kojrze jakies czewon ozdoby . wygladaly pieknie.poprosze siostre zeby mi jakies foto podeslala
byłabym bardzo wdzięcznaSmile
Ja się narazie zastanawiam czy zrobić coś z grzywamiSmile
Cegóra ma piękną długą grzywęSmile
tylko troszkę podetnę i wycieniuję.. zastanawiałam się nad siateczką z uzyciem białych gumek
mam jedno zdjecie na ktorym srednio na jeza widac,ale zawsze cos
[Obrazek: wesele.jpg]
szkoda, ze nie widać dokłądniej;/
ale dz:*
Ludzie myslą, że mój koń został napadnięty przez moje kozy;]
Ma irokeza z pozostawionymi paroma kępkami długich włosów. Jedna prawie na kłąbie, druga główna blisko głowy.
Sporo jeżdze na oklep i czasami przydają się zrobione z tych długalców warkoczyki. Ta bliższa tak po prostu podczas nagłego zwrotu akcji- co bywa sporadycznie...
ta za uszkami potrzebna podczas wspinania się pod ostre górki, pagórkiSmile
Idealne rozwiązanie dla koni z długaśnymi grzywami które zawadzają w pracy i okropnie się brudzą:
(tu już nieco poluzowany)
[Obrazek: DSC00028.JPG]
u mojego konia to nie przeszło, ciągle sie wysnówało i rozpadało, bo miał śliska grzywę ;P
jaka śłiczna:*:*
normalnie cudoBig Grin