Hipologia

Pełna wersja: Starty w zawodach nieoficjalnych - wymagania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym zapytać czy są jakieś wymagania na zawody typowo towarzyskie? Takie niezbędne jakie muszą spełniać jeźdźcy i konie. wiem, ze np. w sportowych wymagana jest odznaka jeśli ktoś nie był zarejestrowany w PZJ przed rokiem chyba 2009. Wiem, ze takie lokalne, zwykłe raczej tego nie muszą mieć.
I teraz nie wiem. Powiedzieli mi także, że jeśli chce startować w takich zawodach to muszę być wpisana do PZJ tak samo i koń, badania lekarza sportowego. Tylko, że ja nie wiem czy to nie jest zbędne. Chodzi mi o to, ze w tych zawodach mają startować lokalni jeźdźcy rekreacyjni. więc nie wiem teraz co musze zrobić by wystartować. Nie zależy mi tak bardzo, ale fajnie by było się pobawićSmile
na zawody towarzyskie takie podwórkowe własciwie nie jest nic wymagane, ja przynajmniej tak jechałam, jednak w propozycjach zawsze jest podane np. zgoda opiekun w razie osoby niepełnoletniej, zgoda lekarza na udział, koń zaszczepiony przeciw grypie itd. poczytaj różne propozycje zawodów towarzyskiech w necie.
Nie musisz być zarejestrowana, Twój koń też nie ani nie musisz mieć odznaki Smile
Paszport zawsze aktualny - jeżeli masz zamiar pojechać gdzieś poza miejsce zamieszkania.
Cytat:I teraz nie wiem. Powiedzieli mi także, że jeśli chce startować w takich zawodach to muszę być wpisana do PZJ tak samo i koń, badania lekarza sportowego. Tylko, że ja nie wiem czy to nie jest zbędne. Chodzi mi o to, ze w tych zawodach mają startować lokalni jeźdźcy rekreacyjni. więc nie wiem teraz co musze zrobić by wystartować. Nie zależy mi tak bardzo, ale fajnie by było się pobawićSmile
Jeżeli takie wymagania stawiają organizatorzy to się ich trzymać powinnaś - inaczej Cię nie dopuszczą, ale te informacje wyciągnij od organizatorów (tel. zawsze podają), a nie od pani Kosi, która słyszała od Pani Moli, że Pan XYZ powiedział ...itp.id.
pozdrawiam
właśnie w tym sęk że o tych zawodach ja dowiedziałam się od kogoś, bo one w gazecie były ogłoszone. Wysyłałam meila z zapytaniem o te zawody ale minął tydzień a ja dalej nie otrzymałam odpowiedzi;/ a na telefony też zero reakcji;/