Hipologia

Pełna wersja: Czy marzenia się spełniają ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No właśnie, jak myślicie czy marzenia zapisane nam są w gwiazdach? Tzn czy zapisane jest to, że one się spełnią bądź nie ? Big Grin
Jest druga teoria, która mówi, że jeżeli będziemy mocno w to wierzyć to przyciągniemy marzenie do siebie i wtedy ono się spełni...
Może błaha sprawa, ale chciałabym poznać Wasze zdanie Smile
Jak dla mnie to nie w gwiazdach tylko to wola Boża Smile
Moje się spełniająBig Grin :mrgreen: :mrgreen: w myśl zasady "uważaj, o czym marzysz, bo się spełniSmile
ja zbytnio w wolę boską nie wierzę. Bardziej w fakt, że jesli czegoś mocno pragniesz to ku temu czasem nieświadomie czasem świadomie dażysz.
Marzenia warto mieć Smile, ale jeszcze lepiej jest je spełniać. Jedno największe ma na imię Fala ma lat 17. Drugie powoli krok po kroku się spełnia. Chwilowo nie zastanawiam się nad Wolą Bożą ani nad gwiazdami. Zmieniam o co mogę zmienić, osiągam to co jestem w stanie osiągnąć. Cieszę się drogą która prowadzi mnie do spełniania marzeń. Może jest czasem nudna, trudna i długa, ale daje satysfakcję. Smile