Hipologia

Pełna wersja: Prasa końska - ciekawe artykuły
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kpisz? Czy mówisz poważnie? :evil:
zadajesz dziwne pytania Confusedhock: czy interesowałaś się jak i dlaczego funkcjonuje rynek prasowy jak pozyskuje finanse?
No oczywiście, że wiadomo o co chodzi, wygląda na to, że KP, jest periodykiem reklamowym, innych nacji, to widać gołym okiem, nie trzeba znać tego Świadka od podszewki.
czasem sie coś ciekawego znajdzie ale gdy ostatnim razem poszłam z ambitnym planem zakupienia sobei nowej gazety i zobaczyłam ceny to normalnie mnie zamurowało....
Co z tego ze jestem miłośnikiem koni i z miła checia poszerzyła bym swoja wiedze jak po prostu nie stac..kiedys kupywałam wszystkie 4 a teraz jak sobie pomysle ze mam wydać 20 zł na gazete w której wartościowy będzie jeden artykuł to wole isc i kupić koniom 10 kg marchewek a reszte przeczytać na necie...chcieli chyba więcej zarobić a stanie się tak że gazety będą kupywać tylko ludzie z grubym portfelem a nie wszyscy pasjonaci sa tacy....
Stron: 1 2 3