Hipologia

Pełna wersja: Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
dziękuję za informację, problemy już chyba zdiagnozowane, po weekendzie bierzemy się za naprawy
Szanowni Forumowicze - mam nadzieję, że udało się już wyregulować wszelkie usterki jakie wynikły z przenosin portalu i forum, jesli jednak mój optymizm jest przedwczesny proszę o informacje, pozdrawiam
jakieś problemy sa z serwerem, czy to ja mam kłopoty?
Chyba jednak serwer, u mnie też coś ciężko idzie Smile
Myślałem, że to mój komputer.
Oto bowiem, przy otwarciu wielu wątków naraz, nie otwiera ich do końca, lecz się zatrzymuje przy pierwszym wpisie na stronie.
U Was też coś w tym stylu?
tak, też coś takiego zauważyłem, ale sądziłem, że to problem wynikający z korzystania z komórkowego połączenia niekiedy, ale widać, niekoniecznie, po weekendzie będziemy majstrować przy tym, dziękuję za informacje
Nie działa wyszukiwarka tematyczna. Gdy wstukuję "gruda", pokazują się tylko 2 rekordy, a jest cały wielostronicowy wątek o tym.
Problem z zawieszaniem się strony podczas ściągania nie ustąpił. Pojawił się jeszcze inny objaw: przy kliknięciu dzisiaj "Zobacz nowe posty" otworzyły się jako nowe wszystkie te, które już wczoraj zostały otwarte i przeczytane. Nie wiem, czy to ważne i czy to wina serwera. Jednak wspominam na wszelki wypadek.
Też miałam problem z wyszukiwarką.
kolejna wiadomość z serii technicznych - mamy pełną diagnozę stanu rzeczy - okazało się, że problem jest po stronie serwera, który zwyczajnie nie wyrabia z wydajnością.

Oznacza to, że w ciągu 14 dni od dziś musimy przenieść się na nowy serwer, ponieważ nawet obecne (niewystarczające dla nas) działanie serwera przekracza normy, jakie określił operator.

Mam nadzieję, że skończy się szybko i dobrze - przenosimy się na hosting ten sam, co przed awarią, i mimo, że tańszy od obecnego, to jednak działał stabilnie dłuższy czas.

Dokładny termin transferu zapowiem mailingiem, w praktyce będzie to oznaczało 1 dzień, gdy forum będzie zablokowane (tylko do odczytu). prawdopodobnie będzie to najbliższy lub następny poniedziałek, czyli 26 kwietnia lub 3 maja br.

z góry przepraszam, ale czynnik jest obiektywny.
aaa no i wszystko jasne Smile , czasami trudno było coś tutaj przeforsować i odczytać Smile - chciałam już winić komp., łączę itp.itd. - hhm... komputera na szczęście nie oddałam na złom Smile
czy coś się dzieje ,że nikt nic nie pisze? Sad
Niestety nie moge zalaczac zdjec do postow ;/
Pozdrawiam
a ja mam pytanie- co się dzieje że nie potrafię otworzyć maila ani odpisać na niego??? do nikogo i od nikogo! pusta strona ukazuje mi się :roll: jakaś awaria ??? h.e.l.p!!!

naprawiło się :roll: :mrgreen:
za maile nie odpowiadam, to zależy, kto gdzie ma konto pocztowe, pomóc za to mogę w Private Messages (PM), które są w systemie portalu dostępne,
Magda zgłaszała jakiś problem też, ale, żebym wiedział, co i jak - proszę o info bardziej szczegółowe, może nawet ze zrzutem ekranu, żeby zobaczyć, o co chodzi, mój mail cezary@carbomedia.com.pl, (ale jak naprawdę mail nie chodzi to tel 602 484 588
Stron: 1 2 3 4 5