Hipologia

Pełna wersja: Chwalimy sie osiągnięciami czyli co nas cieszy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Mam nadzieję,że osoby nieposiadające własnego konia i zbyt mało doświadczone by samodzielnie pracować z końmi również mogą wypowiadać się w tym wątku.
Przedwczoraj dowiedziałam się,że jeśli klacz,której obecnie dosiadam będzie się dobrze czuć i weterynarz zezwoli,to jest szansa na start owej klaczy ze mną na jesiennych MP.Bardzo się z tego powodu cieszę,ponieważ jest to dla mnie wymarzony koń.I daje mi szansę na dobry wynik,może nawet na medal.Oczywiście,to nie starty i wygrywanie są dla mnie najważniejsze,a dobro konia i obustronna przyjemność ze współpracy,dlatego opinia zaufanego weterynarza będzie decydować o zgłoszeniu klaczy na zawody,niemniej jednak chyba dla każdego ambitnego jeźdźca możliwość dosiadania najlepszego konia w stajni i szansa na starty na nim stanowią niezwykle cenne i ,co tu dużo mówić,radosne doświadczenie.
A ja się pokazami na festynie wiejskim pochwalę:-)

http://www.facebook.com/joasia.kawalec/m...449&type=1
Pozwolę sobie się pochwalić, bo ostatnio niezmiernie cieszy mnie to jak mój koń chodzi. Nasze osiągnięcie nie jest tak spektakularne, jak osiągnięcia większości z was, którzy się tutaj chwalili, ale mnie cieszy ten mały sukcesik, że mój koń wreszcie zaczyna się fajnie rozluźniać Smile
https://picasaweb.google.com/elsebereth/...6801121426

https://picasaweb.google.com/elsebereth/...7649069330

https://picasaweb.google.com/elsebereth/...9327432514
a ja się pochwalę filmem z zawodów!
Najbardziej mnie chyba cieszy...to że mamy film!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...8P6-7LFNN8
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8