Hipologia

Pełna wersja: Uwaga oszust na allegro o nicku joanna2_oj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiliśmy od gościa siodło. Mialo być 16 cali a przyszło 13 calowe. I gość odmówił przyjęcia zwrotu! Jak na razie postępujemy zgodnie z regulaminem allegro-zobaczymy co z tego wyniknie.....
Ostrzegam-facet własnie po raz kolejny wystawił to samo siodło jako 16. To siodło jest 13 calowe a więc jest to rozmiar dziecinny! Zainteresowanym służę dokumentacją fotograficzną!
MAGDO,
dzieki za przestroge,mozliwe, ze komus pomoze. Big Grin
Odkad nie przyslala mi pewna osoba sznurkowego kantarka , mimo, ze za niego zaplacilam przestalam kupowac rzeczy od osob prywatnych na allegro. Niby to malutkie pieniadze, ale sie zrazilam. Allegro jako firma nic mi nie pomoglo w tej kwestii. Dawno to bylo, z 3 lata temu..ale nie kupuje.
No ja pieniądze odzyskałam udało mi sie wymusić przyjęcie zwrotu. Ale nie mogę wyjść z podziwu jak facet może to siodło dalej wystawiać jako 16 cali..... Jak rozmawiałam z nim to twierdził że ktoś go wprowadził w błąd i nie wiedział..... teraz już NA PEWNO wie.
Wystawiłam mu negatyw i zamknęłam spór.
Bardzo mozliwe ze to jedna i ta sama osoba. kolezanka miala stycznosc z ta osoba tylko pod innym imieniem i nazwiskiem na allegro. skutki to 4000 w plecy ;/