Hipologia

Pełna wersja: Pan Wojciech Mickunas w szpitalu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam ponownie - przekazałem Wasze pozdrowienia Trenerowi.W odpowiedzi serdecznie dziękuje Wam za pamięć i również pozdrawia.
Na chwilę obecną nie jest źle - po koronografii wiadomo już, że bypassy nie będą potrzebne.

No to teraz czekamy na powrót Trenera na forum.
Panie Trenerze życzę powrotu do zdrowia!!!
ojojoj...współczuję Panie Wojtku! Sama nie dalej jak miesiąc temu wścieklizny dostawałam w szpitalnej sali! Duuzo zdrowia i szybkiego powrotu do sił życzę!

..a moze by tak odwiedzić Trenera w szpitalu? Smile
chętnie bym odwiedziła..ale trzeba wiedzieć gdzie. Znając życie to znowuż daleko ode mnie...zanim dojechałabym to Trener wróci.
Ojej, przez tydzień nie miałam dostępu do internetu (przeprowadzaliśmy się z konciami), wracam i tu taka wiadomość Sad
Trenerze szybkiebo powrotu do zdrowia i do nas
Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Trenerze!!
hej, hej, w piątek Pan Wojciech wychodzi ze szpitala, jak donoszą odpowiednie służby, Trener będzie po przeglądzie i z przedłużoną gwarancją ;-)
Bardzo się cieszymy Smile
Bardzo sie ciesze Big Grin szpitale są be
To wspaniała wiadomość. Bardzo się cieszę Big Grin
Cezary Szamreta "po przeglądzie" Smile ładnie powiedziane :lol:
I ja również bardzo się cieszę! Wiele zdrówka Panie Wojciechu!
Już jestem w domu!
Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki. No cóż kończy się gwarancja przyszedł czas na przegląd pogwaracyjny. Przebadano mnie dość dokładnie i nie jest źle .
Od jutra biorę się za siebie i za odrabianie zaległości.
Smile ja osobiście...czekam z niecierpliwością na Pana głos na forum.
Dobrze , że już jest Pan na siłach. pozdrawiam
Miło Pana znowu widzieć Tongue
Stron: 1 2 3