Hipologia

Pełna wersja: Gdzie są wszyscy ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, fajne forum tu kiedyś było ... Ostatnio jak widzę po blogu Spahisa przyszedł czas na blog Jacka Mroza - obaj piszecie świetnie Big Grin , ale co się stało z forum ???? Gdzie tematy, dyskusje, gdzie są ludzie ??? Nie ma o czym rozmawiać ?
Chyba wszyscy nad tym ubolewają... i nikt już tu nie zagląda.
Szkoda wielka, bowiem sporo można się było dowiedzieć i zwyczajnie pogadać o końskich czy innych tematach.
To może postaramy się ożywić to wyludnione wirtualne miejsce?
Witam . Forum rzeczywiście zamarło bo ludzie przenieśli się na facebooka :wink: Było by świetnie gdyby znaleźli się tacy, którzy zechcieliby forum przywrócić do życia Big Grin
Było tu mnóstwo ciekawych dyskusji i ciekawych tematów . Forum znane było z tego że było merytoryczne i całkowicie pozbawione wszechobecnego chamstwa . Smile
Może więc warto je ożywić . Wygląda na to że pierwszym ożywicielem forum będzie Kuba spahis Smile Może ktoś jeszcze jest chętny ? Zapraszam Smile
Ja siedzę cicho i podczytuje... i ciągle czekam na cdn orki.. bo jest fascynująca.. i tak wchodze i sprawdzam.. i ciągle cisza...

od czasu do czasu wchodze i szukam inspiracji... bo jako że chwilowo jestem uziemiona i pozostaje mi praca z ziemi... to podczytuje sobie.. ale fakt.. jakoś tu pusto i umarło... Sad
wt lis 04, 2014 10:54 am - to data mojego ostatniego logowania :oops: , ale przyznam się szczerze o Forum myślałem często. Dla mnie Forum to miejsce niepowtarzalne, natomiast na Facebooka zaglądam z coraz większą niechęcią ( nachalność/obrzydliwość reklam, których nie chcę oglądać, przypadkowi ludzie, ich opinie oderwane od,...wszystkiego co mi bliskie, jacyś hakerzy włamujący się na konta itd. szkoda mówić)

Wartością Forum jest jego niepowtarzalność - niepowtarzalność wypływająca z ludzi i koni, którzy się tu spotykają.
Pozdrawiam Smile