Hipologia

Pełna wersja: Wspólny dojazd do Sierakowa na zajęcia UPHB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Moi Drodzy!
Ponieważ jest sporo zapytań jak dojechać do Sierakowa na pierwsze zajęcia Uniwersytetu PHB , proponuję żeby tutaj się komunikować i wymieniać informacjami ; kto jak i z kim jedzie i kogo może ewentualnie zabrać Smile
Na 98% pojadę. Będę miała dwa miejsca w samochodzie. Startuję z Szamotuł.
Ja będę jechać z Katowic, ale niestety niestety dopiero w sobotę popołudniu. i jeszcze nie wiem czym Smile
Jadę z Cybinki - wyjeżdżam w piątek rano - dwa miejsca wolne na pewno.
Jeśli ktoś się wybiera z takich miast jak Wrocław, Jelenia Góra lub Świdnica chętnie dołączę i zrzucę się na paszę dla samochodu ^^
Witam,

Ja wybieram się z Poznania. Jeśli ktoś będzie przyjeżdżał lub ruszał z Poznania, z chęcią się przyłączę Smile
Jeśli dojedziesz np.pociągiem do Szamotuł, chętnie Cię przechwycę.
Witam, jadę ze Zgorzelca, chętnie zabiorę kilka osób. Będę jechać najprawdopodobniej przez Nową Sól i Wolsztyn. Chyba, że ktoś zabierze mnie, wtedy oczywiście przyłączę się do kosztów :wink: .
JA będę jechała trasą przez Toruń, z Ostródy. http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl
Jadę z Poznania w piątek.
Polecam się mam 3-4 wolne miejsca(zależy od ilości bagażu).
Wracam do Poznania w niedzielę.
Kontakt na pw.

Lub jeśli będzie problem ze znalezieniem logicznego noclegu będę dojeżdżać codziennie.
ja wyruszam z Krakowa. i troche mnie przezraza ilosc godzin przewidzianej podrozy (pociag lub autobus)...
jakby ktos jechal podobna trasa niech daje znac, razem zawsze razniej;p
Kasia Kulikowska jedzie samochodem z Krakowa , tylko nie wiem czy bezposrednio czy ma coś po drodze? Smile
Kasia Kulikowska jedzie samochodem z Krakowa , tylko nie wiem czy bezposrednio czy ma coś po drodze? Smile
zwracam się do Kasi KulikowskiejSmile
czy faktycznie jedziesz z Krakowa?moge sie z Toba zabrac?
i po ile zrzuta na paliwo?Smile
Kasia pisała wyżej, że jedzie w sobotę po południu Sad
Stron: 1 2 3 4