Hipologia

Pełna wersja: Uniwersytet Pro Hipico Bono - semestr pierwszy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No, ja też mam maila. W pierwszej chwili, jak otworzyłam konspekt na biomechanikę i przeczytałam, to pomyślałam "o matko wejściówka! pierwszy zjazd a ja już mam wagary zaliczyć??". No nie ma żartów, poważny uniwerek jest Smile trzeba się normalnie uczyć i lekcje odrabiać! Smile
Cejloniaro jak się zgubisz po drodze dzwoń do mnie - po moim ostatnim dojeździe pod Warszawę nic mi nie straszne.

Kasia - miałaś jakiegoś znajomego studenta wet - powinien mieć Akajewskiego. Jeżeli nie ma to niestety nie pomogę Confusedhock: bo sama nie mam. Chyba że jakieś prywatne korepetycje przed zjazdem...
Mam do oddania pad do jazdy na oklep taki polskiej produkcji tylko bez popręgu (zgubiłam). Trzeba go tylko wyprać (mam za małą pralkę). Może przywieźć komuś na uniwerek? Smile
Jeśli nikt się jeszcze nie zgłosił, to ja chętnie skorzystam Smile
Krysiu, to jesteśmy umówione SmileSmile

To teraz, kto zabiera gitarę? Smile
Boziu a ja jak zwykle autem.
Gitarę, nie alkohol Smile Smile Smile
Mi bardziej chodzi o to ze za kółkiem można zasnąć jadąc na nocleg.
Wszyscy wrócili bezpiecznie?
i czy ktoś oprócz mnie po drodze zasponsorował Wielkopolski Urząd Wojewódzki za pośrednictwem panów z suszarką...? 8)
Mnie! Na przedłużeniu Bukowskiej, przed Poznaniem. Ale to wredne jest! 50 na drodze dwu-pasmowej przedzielonej pasem.
Mi się jechało super fajnie, nigdzie się nie spieszyłam, zawrotna średnia 60/godz., bo jak się już człowiek do 110 rozpędzał to już widział tablicę z 70 lub 50 w czerwonym kółeczku. A że wiedziałam i spotkaniu Kasi z błękitną laguną to byłam bardzo uważna. Ja minęłam w sumie 6 patroli i nie wiem ile radarów. Bardzo trudno się jedzie przepisowo, oj bardzo. Wracałam sobie totalnie przez sam środek Bydgoszczy ( w nocy było pusto i łatwo) a potem poleciałam na Grudziądz, by zobaczyć noca najpiękniejszt widok na Świecie (Świecie to taka miejscowość). No ciekawa jestem, czy mi jakiś rachuneczek z podróży przyjdzie Smile
a jak wrażenia?
wiem, że Cejloniara napisała na fb swoje impresje, Gosia Mąkosa też. a pozostali? przyznajcie się i podzielcie linkiem, chętnie poczytamy Smile
Czy w ramach ubezpieczenia na letnie warsztaty wystarcza ubezpieczenie z karty euro26Sport czy jednak potrzebna jest osobna polisa?
Witam, mam pytanie do jakich zniżek jestem upoważniona, jakie są ich proporcje, gdy należę do stowarzyszenia phb?
Stron: 1 2 3