Siodła - typy, dobieranie, dopasowywanie

Zdrowie, hodowla, żywienie, sprzęt, stajnie, łąki itd.
Awatar użytkownika
Dagmara Matuszak
Administrator
Kontakt:

Re: Siodła - typy, dobieranie, dopasowywanie

Post autor: Dagmara Matuszak » śr cze 19, 2013 10:23 pm

Jeśli siodło na miarę to HB Contact -- http://hbcontact.eu/
They're dangerous at both ends and crafty in the middle.

Awatar użytkownika
Karolia

Post autor: Karolia » śr cze 19, 2013 11:25 pm

Miałam kontakt z kilkoma siodłami Daw-Maga i w każdym jeździło mi się dobrze. Mam teraz starszą jednotybinkową ujeżdżeniówkę i jestem bardzo zadowolona. Bez wahania kupiłabym jeszcze jedną taką używkę z szerszym łękiem :) Starsze daw-magi uważam za godne polecenia, nowsze ujeżdżeniówki nieco mnie rozczarowały, ale wszechstronne dla mnie bardzo wygodne. Serwis mają fajny i w ludzkich cenach. Słyszałam, że przy większych zakupach można się przyzwoicie potargować.

Z ciekawości zapytam, jak się kształtują ceny HB Contact?
"Wiem, że nic nie wiem." Coraz bardziej...

Awatar użytkownika
Ania Karkota
Kontakt:

Post autor: Ania Karkota » sob cze 22, 2013 12:05 pm

indywidualnie, ujeżdżeniówki zaczynają się chyba od 8 tysięcy. Na jesieni dwie osoby z mojej stajni mają odbierać swoje siodła, jak obmacam co to to dam znać. Ja mimo wszystko jestem dość sceptycznie nastawiona - ufam firmom które robią pewne rzeczy od dziesięcioleci, pracują nad nowymi technologiami. A może dlatego że jestem wysoka i szczupła więc każde siodło z właściwym rozmiarem siedziska jest dla mnie dobre i nie mam problemu np z za długą tybinką itp :)
If you always do what you always did, you'll always get what you always got. If you are not happy with what you are getting, you have to change what you are doing.

ODPOWIEDZ