Strona 1 z 1

Szukam trenera metod naturalnych z Warszawy

: pt mar 21, 2014 10:04 am
autor: Małgorzata
Witam wszystkich,
poszukuję osoby z Warszawy lub okolic do układania 2-3 młodych koni metodami naturalnymi. Stajnia znajduje się na północ od Warszawy ok 20km. Zależy mi aby konie były układane na miejscu i żeby były to stałe treningi.
Czy ktoś mógłby mi polecić osobę kompetentną z dużym doświadczeniem?
Pozdrawiam
Małgorzata

Re: Szukam trenera metod naturalnych z Warszawy

: śr lip 08, 2020 12:27 pm
autor: daniel36Wilk12
Może ktoś z was korzystał z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Moja znajoma miała wypadek, po którym musiała mieć kupiony specjalistyczny sprzęt aby mogła być w domu. Po wejściu na strony internetowe firm okazało się, że ceny są bardzo wysokie, dlatego zdecydowaliśmy się skorzysta z wypożyczenia szyny CPM Pruszków. Polecam wszystkim takie rozwiązanie. Naprawdę warto, a ceny o wiele niższe.

Re: Szukam trenera metod naturalnych z Warszawy

: śr sie 05, 2020 2:07 pm
autor: daniel36Wilk12
Fizjoterapia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się leczeniem szeroko rozumianych problemów z narządem ruchu. Podejmowana jest nie tylko w celu przywrócenia ogólnej sprawności fizycznej, ale także psychicznej i społecznej. Twój fizjoterapeuta może zaproponować Ci strategię działania, aby w przyszłości uniknąć problemu z którym do niego przyszedłeś. Wypróbuj sam https://med-store.pl/diagnostyka-fizjot ... tony/20/12.