Ogłoszenia użytkowników

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
Gazanna
Kontakt:

Re: Ogłoszenia użytkowników

Post autor: Gazanna » sob sty 04, 2014 8:29 pm

Witam,
Kochanie wraz z Widią prosimy o pomoc, Widia chce poczuć się wyjątkowo i ma taką okazję dzięki waszej pomocy:)
https://www.facebook.com/arabianhorseki ... 3A33485%7D
codziennie co 24godz. można dać jej 5 gwiazdek o co z całego serca prosimy, konkurs trwa 20dni.
serdecznie dziękuję w jej imieniu:*
"Konia nie obchodzi jak wiele o nim wiesz, dopóki nie wie jak bardzo na nim Ci zależy" Pat Parelli
https://www.facebook.com/JezdzieckaZagroda
http://www.jezdzieckazagroda.pl

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » pn sty 06, 2014 8:39 pm

Kochani :)
potrzebny jest grzeczny , spokojny , miły koń , dla starszego pana do jazdy na spacer w teren. ( Ja też już jestem starszym panem , ale to nie o mnie chodzi :wink: ) Cena + - 7.000 zł. Ewentualne propozycje proszę na priv. albo mailem : wojciechmickunas@hipologia.pl
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)
Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!

Awatar użytkownika
Katarzyna Suchecka
Kontakt:

Post autor: Katarzyna Suchecka » śr lut 05, 2014 5:35 pm

Mam do sprzedania 3 letnie siodło Wintec "Pro Dressage".

Siodło bardzo wygodne, dobrze leży na koniu, posiada system Cair, który pozwala równomiernie rozkładać ciężar jeźdźca na ławkach siodła. Posiada system wymiennych łęków, zmiana łęku to ok 5minut.
Posiada biały łęk rozmiar 33-34.

Siodło bardzo zadbane, niewielkie ślady użytkowania, używane sporadycznie na jednym koniu.

Sprzedaje ponieważ koń się potrzebuje obecnie większy rozmiar łęku, niż maksymalny dla tego siodła.

Cena 2000 do negocjacji

Pełny opis siodła można znaleźć na stronie producenta. http://www.wintec.net.au/products/dress ... gePro.html

kontakt
Katarzyna Suchecka
email suchystur@gmail.com
609993609
Załączniki
DSC_6912.JPG
DSC_6910.JPG
DSC_6909.JPG
....ogromny wilk, jedno z trójki dzieci, jakie Loki miał z olbrzymką Angerbodą.

Fenrir-wilk zerwie łańcuchy i połknie słońce.
http://www.suchecka.com
https://www.facebook.com/KatarzynaSucheckaPhotography

Awatar użytkownika
Magda Pawlowicz

Post autor: Magda Pawlowicz » czw lut 06, 2014 7:06 pm

Uwaga nowości w ofercie!

http://eldoropasze.pl/junior.html
http://eldoropasze.pl/sport_musli.html
http://eldoropasze.p...t_granulat.html
http://eldoropasze.pl/dodatki.html

ja polecam szczególnie susze , są doskonałej jakości:-)
Wypróbowałam też algi stosowałam jako dodatek "stawowy" dla młodej klaczy bardzo szybko rosnącej, której stawy skokowe zrobiły się przez moment mało suche. Po miesiącu stosowania alg i paszy z humobentofetem stawy są suchuteńkie!

Pasza sport jest ze specjalnie dobranym do potrzeb koni sportowych premiksem!

Awatar użytkownika
Joanna Dobrzyńska
Kontakt:

Post autor: Joanna Dobrzyńska » śr lut 19, 2014 9:34 pm

Od Marca przeprowadzam się z niewielkiej drewnianej stajni do nowej, murowanej i udostępniam boksy innym koniom. Budowa zmierza ku końcowi, jeszcze wykończenia, ale już mogę zaproponować ogólne warunki jakie mam dla własnych koni + to co jeszcze z czasem wejdzie w życie.
Zapraszam serdecznie!

Stajnia kameralna, z klimatem, przestronna i jasna
* boksy 3,5 x 3,5m z przepuszczalnym glinianym podłożem
* codzienne sprzątanie łajniaków i tego co mokre, ścielenie
* padoki i łąki ( łącznie 6ha ) bezpiecznie ogrodzone ( żerdzie i pastuch, a na padokach zniwelowane narożniki- tak z doświadczenia )
* karmienie: moje jedzą wysłodki wieczorem ( + owies i otręby + suplementy ) , ale inne opcje do ustalenia, sianko własne i podawane 4, 5 ( często ) x dziennie na padoki, a na noc w siatkach, śniadanie na padokach- siano, ale i po sianku żłób wystawię z owsem jeśli zajdzie potrzeba :-)i oczywiście o tej porze roku marchew, buraczki, jabłka
* max czasu na dworze!
* myjka wewnętrzna
* poidła
* siodlarnia
* łazienka z przysznicem (jeszcze w trakcie prac)
* opieka kowalska: cały czas Michała Kołaczka zastępuje Ewa Polak i werkuje moje z powodzeniem, ale zawitać może do nas M. Wichrowski, M. Bukowiński z Podkowy Leśnej chyba, że macie własnego kowala
* lekarzami weterynarii są: zaufany i doświadczony P. Jacek Kwiatkowski oraz P.Małgorzata Przesmycka-Wypych
* miejsce na herbatkę i ognisko
* ujeżdżalnia piaszczysta 30x80
* lonżownik (odkryty), ale są zakusy na większy i kryty
* do lasu 10 min stępem- akurat na rozprężenie
* kilka przeszkód ( te profesjonalne czekają jeszcze na montaż)
* prowadzę lekcje indywidualne i korektę dosiadu
* możliwość jazd z trenerem ujeżdżenia (sama korzystam)
* jestem na miejscu, co ważne

Zapraszam

"Gospodarstwo Rolne
Stajnia Bartodziej"
Wólka Krzykowska
Wolbórz-6km, Ujazd 6km, Tomaszów- 10 min, Piotrków Tryb- 20 min, Łódź- 40 min
Woj. łódzkie

stajniabartodziej@op.pl
"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"

www.stajniabartodziej.republika.pl

Awatar użytkownika
Karolia

Post autor: Karolia » czw lut 20, 2014 1:32 pm

Nieaktualne
Ostatnio zmieniony wt wrz 02, 2014 4:31 pm przez Karolia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wiem, że nic nie wiem." Coraz bardziej...

Awatar użytkownika
Martha
Kontakt:

Post autor: Martha » czw mar 06, 2014 5:33 pm

Pilnie sprzedam siodło wszechstronne 17'': http://allegro.pl/show_item.php?item=4035704895

Awatar użytkownika
Ania Czerwik

Post autor: Ania Czerwik » wt mar 11, 2014 10:13 am

Z przyczyn losowych właściciel stajenki w której trzymam swojego konia jest zmuszony znaleźć nowy dom dla swoich..
Konie to 19-18 letnie wałachy - angloarab i kuc feliński. Cena i warunki do dogadania- konie muszą jak najszybciej opuścić teren na którym przebywają. Marzeniem byłoby gdyby ktoś chciał je razem.
Konie są Jak na swój wiek w dobrej kondycji, po zimie trochę większemu się schudło, ale wiosna nadchodzi-trawa, szybko tłuszczyk wróci. mają parę mankamentów ale są to takie do przejścia.

Najlepiej gdyby ktoś kto da im dom nie był nastawiony na ambitne jazdy, Kuc ma jeszcze werwę potrafi nawet pod jeźdźcem baranka strzelić. Angloarab troszkę gorzej.. z braku ruchu grzbiet juz troszkę siadł, kondycja słaba ale galopować jeszcze potrafi i to nawet dobrym tempem...

Znam te konie od 13 lat, sama swoją przygodę z końmi zaczynałam na ich grzbietach.. dlatego żal wielki byłby gdyby trafiły do handlarza a potem w wiadome miejsce.

konie stoją w woj. Śląskim. 40km od Częstochowy,

tutaj zdjęcia: https://plus.google.com/u/0/photos/1092 ... 5416414385

więcej informacji udzielę na priv
"Każdy koń jest inny i patrzy na te same sprawy w różny sposób. Abyśmy mogli odnieść sukces z końmi, musimy spróbować spojrzeć na rzeczy z ich punktu widzenia, a potem odpowiednio starać się z nimi pracować"

Awatar użytkownika
Cezary Szamreta
Administrator
Kontakt:

Post autor: Cezary Szamreta » wt mar 25, 2014 9:52 pm

Ogłoszenie grzecznościowe - dla koleżanki:

Lila Janiszewska:

W ostatni weekend w Gajewnikach w końcu odbyły się okręgowe zawody w skokach przez przeszkody. Zawody jak zawody, budziły wiele emocji. We mnie również wzbudziły emocje, niestety negatywne. Moje konie są pensjonariuszami hotelu Agro-Aves Gajewniki. Czas zawodów to dla nas ogromny stres, ogólny rozgardiasz, hałas, krzyk i bieganina. Jedyne 2 padoki o rozmiarach mniej więcej 15 x 15 zostały zajęte na rozprężanie. Jest to o tyle niezrozumiałe, że obiekt dysponuje pięknym, wielkim terenem. Hotelowe konie nie miały możliwości skorzystania z padoków. Stajnie hotelowe były udostępnione dla szerokiej masy zwiedzających, nie zawsze trzeźwych. Piękna niewiasta tak bardzo wzruszyła się losem zamkniętego w klatce konia, że pocieszała go kanapką z kiełbasą. Już w sobotę prosiłam właściciela stajni o ogarnięcie sytuacji. Niedziela była jeszcze gorsza. Brudne, niesprzątane boksy. Zawodnicy nie tylko sami decydowali gdzie będą się rozprężali, ale tak dobrze i przyjaźnie poczuli się w Gajewnikach, że zaczęli dysponować sprzętem jeździeckim, nie należącym do nich. W takich oto okolicznościach "miłośnik koni" zabrał moje 2 DERKI firmy Torpol, każda w cenie 350 zł. Derki są granatowe z szarymi obszyciami. Miły sportowcu - złodzieju, moje konie marzną a ty z pewnością kochasz konie i dobro tych zwierząt leży ci na sercu. Oddaj nie Twoją własność, bo przynosisz wstyd całemu środowisku jeździeckiemu! Szanowni trenerzy, wychowawcy młodzieży, kreatorzy sportowych postaw fair play - zróbcie coś z tą złodziejską plagą. Jeździectwo to sport elegancki, szlachetny, sport wpisany w polską tradycję. Wprawdzie drobni złodzieje to też polska tradycja, ale na Boga nie w tak elitarnym sporcie. Szlachetni zawodnicy - nie kupujcie trefnego towaru. Dziś złodziej okradł mnie, ale jutro to samo może spotkać Ciebie. Derki są znaczne, mają wszywki z moim nazwiskiem, oznakowanie znane jest firmie Torpol, mnie i teraz już policji. Uprzedzam przed zakupem skradzionego sprzętu. Szkoda, że organizatorzy zawodów zlekceważyli mój problem tłumacząc, że atmosfera musi być przyjazna i nie można powiedzieć - była, tylko, że jak w barze piwnym a nie na zawodach jeździeckich. Ludzie - albo jesteście honorowymi sportowcami, albo wynocha z tego sportu. W słowniku ludzi kulturalnych nie ma wystarczająco obelżywego określenia na tego typu zachowania. Złodzieju - dziecko płacze, konie marzną! Poniżej podaję nazwy klubów wystawiających swoich zawodników: ŁKJ, JKS SALIO, BRACTWO KONNE ŚWIĘTEGO MARCINA, FKJ ZBYSZKO, SKH KASZTANKA, SJ NAPOLEOŃSKA NAGRODA, BKJ, STOWARZYSZENIE RANCZO W DOLINIE. Właściciele i trenerzy tych ośrodków - proszę Was o zwrócenie uwagi czy kradzione derki nie znajdują się w Waszych obiektach. Z poszanowaniem, Lilianna Janiszewska. Ps. Zaistniały fakt przekazuję do OZJ i PZJ.

Awatar użytkownika
Magda Pawlowicz

Post autor: Magda Pawlowicz » śr mar 26, 2014 9:39 pm

mojej hodowli dwulatka do sprzedania, świetny ruch, do ujeżdżenia!
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/12284
w linku zdjęcia i film

bartoszbudek
Kontakt:

Post autor: bartoszbudek » czw kwie 10, 2014 11:43 am

WITAM
Oferuje trening koni i jeźdźców.

Od dawna związany z końmi, prowadzi treningi wykorzystując doświadczenie zdobyte w bardzo dobrych stajniach sportowych w kraju i zagranicą. W pracy z końmi duże wyczucie, spokój i wiedza o biomechanice tych zwierząt i ich psychice.
Skoki i ujeżdżenie
Mazowieckie/ Warszawa

ZAPRASZAM do współpracy:
__Trening koni
__Trening jeźdźców
__Treningi konsultacyjne cała Polska

"Poprzez łagodną, konsekwentną i odpowiednio dobrana pracę - silny i ufny koń" BB
Załączniki
horse1.png
horse1.png (108.06 KiB) Przejrzano 7012 razy
Z poważaniem Bartosz Budek
http://bartoszbudek.com
507077856

Awatar użytkownika
Ania Czerwik

Post autor: Ania Czerwik » pt kwie 11, 2014 3:56 pm

Posiadam na sprzedaż:

Derkę treningową firmy B Vertigo Rebecca - nową w rozmiarze L

Derkę siatkową Horseware Rambo - 160cm

siodło bezterlicowe - firmy nie jestem pewna- ale chyba Can Equi

popręg Horze 56 cm z gumami

oficerki skórzane rozmiar 39. Equi Theme - praktycznie nowe- na mnie okazały sie za długie :(

wszystko do obejrzenia tutaj:
http://ogloszenia.re-volta.pl/uzytkownik/pokaz/32082

ceny do negocjacji :)
"Każdy koń jest inny i patrzy na te same sprawy w różny sposób. Abyśmy mogli odnieść sukces z końmi, musimy spróbować spojrzeć na rzeczy z ich punktu widzenia, a potem odpowiednio starać się z nimi pracować"

Awatar użytkownika
Małgorzata Rokicka

Post autor: Małgorzata Rokicka » czw maja 08, 2014 3:14 pm

Serdecznie zapraszam do udziału w prowadzonym przeze mnie kursie "Soft Leadership - Zrozumieć Konia", adresowanym do osób dążących do uzyskania lepszej relacji z końmi, osób, które chcą nauczyć się jak osiągnąć prawdziwą, opartą na zaufaniu i szacunku, relację z tymi wspaniałymi zwierzętami. Pomoże on zrozumieć podstawowe mechanizmy zachowania koni, co w dużym stopniu ułatwi pracę z nimi, a ich obsługa stanie się prostsza i bardziej bezpieczna.

Kurs składa się z miesięcznego modułu korespondencyjnego (po zapisaniu się na kurs każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych w postaci skryptu, przesyłanego drogą pocztową) i weekendowego modułu praktycznego. Obie części są zakończone egzaminami.

Szkolenie z psychologii i etologii zachowań koni przygotowuje do bardziej efektywnej i świadomej pracy z końmi, uczy rozumienia końskich zachowań, reakcji, uświadamia różnice między postrzeganiem świata przez konie i ludzi oraz wynikające z nich zależności. Przekazywana wiedza opiera się na solidnych, naukowych podstawach. Nauczysz się jak odczytywać mowę ciała koni i jak wykorzystać własne ciało do komunikacji z nimi, jaki wpływ mają nasze myśli i emocje na zachowanie zwierzęcia, jak przesuwać ciało konia za pomocą języka naszego ciała i wiele innych. Zdziwisz się, jak niewielkie zmiany w naszym zachowaniu mogą pomóc w rozwiązaniu uciążliwych, na pozór trudnych do rozwiązania problemów behawioralnych koni, a to wszystko w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, zarówno dla uczestników, jak i koni. Kurs ma charakter kreatywny, nie narzuca żadnych schematów postępowania, lecz otwiera drzwi do znalezienia własnej drogi, własnego stylu pracy z koniem.

PROGRAM KURSU SOFT LEADERSHIP - ZROZUMIEĆ KONIA

MODUŁ 1 – WIEDZA NA TEMAT PSYCHOLOGII, ETOLOGII I MECHANIZMÓW UCZENIA SIĘ KONIA
๏ Zmysły konia, ze szczególnym uwzględnieniem wzroku
๏ Dobrostan koni fizyczny i psychiczny oraz objawy jego niedoboru (zachowania stereotypowe, narowy itp.)
๏ Podstawy żywienia koni
๏ Koń jako stadny gatunek uciekający – podstawy psychologii i etologii koni
๏ Naturalne wzorce zachowania koni
๏ Osobowość i temperament koni – czy są podobne do ludzkich?
๏ Jak odczytywać mowę ciała konia (gesty, mimika pyska)
๏ Koń i człowiek – różnice gatunkowe w postrzeganiu otaczającego świata
๏ Strefa bezpieczeństwa konia i dystans ucieczki
๏ Podstawowe mechanizmy uczenia się konia (warunkowanie klasyczne, instrumentalne, rodzaje wzmocnień) oraz wykorzystanie ich w praktyce
๏ Zasady budowanie pozytywnej relacji z koniem.

MODUŁ 2 – ĆWICZENIE PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACJI Z KONIEM
๏ Mowa ciała: praca na padoku i okrąglaku – ćwiczenia mające na celu ukazanie zależności między postawą
człowieka a reakcją konia
๏ Nauka posługiwania się swoim ciałem, powodowanie koniem za pomocą naszego języka ciała (sugestii)
๏ Wpływ naszych emocji, nastawienia i zachowania na zachowanie konia
๏ Jak wyhamować agresję konia, uspokoić nerwowego konia?
๏ Nauka prawidłowego łapania konia na padoku
๏ Sztuka obserwacji – diagnozowanie zachowań koni (w pojedynkę, w stadzie), interpretacja sygnałów
๏ Wzrok, oddech, skupienie uwagi – ważne narzędzie w komunikacji z końmi
๏ Ćwiczenie „zrozumieć koński punkt widzenia”
๏ Wykorzystanie mechanizmów uczenia się w treningu konia - wzmocnienie negatywne
๏ Budowanie pozytywnej relacji z koniem krok po kroku

Termin części praktycznej: 24-25.05.2014r.
W kursie można uczestniczyć:
- z własnym koniem
- z koniem wypożyczonym z ośrodka

Dla zapewnienia kursantom uzyskania najlepszych efektów nauki, przyjmowanych jest maksymalnie 8 uczestników podczas jednego zjazdu. Zajęcia mają charakter indywidualnych sesji szkoleniowych. Dodatkowo będą prowadzone zajęcia w grupach dwu-/trzyosobowych. Na zajęciach uczymy się niezbędnych podstaw, ale poszczególne sesje są ukierunkowane i ułożone zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczestników oraz koni. W oczekiwaniu na swoją kolej, kursanci obserwują aktualnie odbywające się sesje.

WIOSENNY RABAT, ATRAKCYJNA CENA!

ZAPISY DO 18 MAJA!!!

Szczegółowe informacje i zapisy:
Małgorzata Rokicka: malgorzata.rokicka7@gmail.com, tel. kom. 510 369 847
Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) Polska - http://www.coape.pl – dla osób chcących uzyskać certyfikat COAPE

link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/1415708 ... pe=regular

Awatar użytkownika
Zuza
Kontakt:

Post autor: Zuza » ndz lip 06, 2014 2:50 pm

Rozważam sprzedaż płyt Parellowych Level 1-2, 3 i 4.

Sprzedaż kompletu lub pojedynczych leveli, stan bdb.

Mam też kilka płyt Savvy Club do sprzedania.

Naturall Hackamore niebieski, prawie nie używany, rozmiar regular.

Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam do kontaktu.

Awatar użytkownika
Joanna Dobrzyńska
Kontakt:

Post autor: Joanna Dobrzyńska » pt sie 15, 2014 3:40 pm

W zasadzie stajnia już otwarta, ale tym wydarzeniem chcę rozpocząć aktywne uczestnictwo w życiu Hipologicznym. Głęboko żałowałam, że z powodu braku zastępstwa przy opiece nad końmi nie mam możliwości wyrwania się z domu i wszechstronnego doszkolenia. Dlatego postanowiałm choćby spróbować swój dom umieścić na "mapce" miejsc wartych odwiedzenia i mam nadzieję, że ono przypadnie Wam atmosferą do gustu. Z czasem również pozowli na poprowadzenie cyklicznych spotkań osób zainteresownych wieloma aspektami jeździectwa, psychilogii koni, masażu...

Serdecznie zapraszamy na
Kurs Silversand Horsemanship z Moniką Damec
który odbędzie się w dniach 24-26.10.2014
w Gospodarstwie Rolnym Stajnia Bartodziej.

Zapraszamy wszystkich dążących do lepszego porozumienia z końmi niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Kurs obejmuje wykłady i zajęcia praktyczne dotyczące psychologii i postrzegania świata przez konie i ludzi. Zdobędziecie wiedzę, jak najefektywniej pracować z końmi, uczyć je nowych umiejętności i rozwiązywać problemy w możliwie najmniej stresujący i obciążający dla konia sposób.
W kursie można uczestniczyć: z koniem lub jako obserwator.
Przyjmujemy maksymalnie 6 uczestników z końmi.
Zajęcia praktyczne będą polegały na indywidualnych sesjach szkoleniowych bądź pracy w grupach 2-3 osobowych (zależnie od poziomu i potrzeb zgłoszonych uczestników).
Pozostali jeźdźcy i obserwatorzy będą w tym czasie obserwować wszystkie odbywające się sesje.
Z uwagi na elastyczność programu i indywidualne podejście do każdego uczestnika z koniem, zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy uczestniczyli już przedtem w tego rodzaju szkoleniach.
Wszystkim uczestnikom na czas trwania kursu wypożyczamy sprzęt do pracy z końmi (kantary sznurkowe, liny, sticki).

PROGRAM KURSU:
Na kurs przyjmujemy konie oraz jeźdźców o różnym poziomie zaawansowania. Z każdym będziemy realizować oddzielny dostosowany do jego potrzeb program.
Podczas sesji teoretycznych będziemy omawiać: naturalne instynkty koni, ich sposób myślenia, uczenia się, postrzegania otoczenia. Dlaczego konie odmawiają wykonania tego, o co je prosimy? Fizyczne i psychiczne problemy koni. Czy konie są tak naprawdę agresywne?
Budowanie zaufania i szacunku - jak sprawić, by koń był spokojny przy obsłudze, by nie bał się różnych przedmiotów i swojego otoczenia, by pozwalał się wszędzie dotknąć i by szanował naszą przestrzeń. Będziemy się uczyć obserwowania konia, dostrzegania, co się z nim tak naprawdę dzieje. Dowiecie się, „jak uczyć” konia - jak i kiedy nagradzać, by w efekcie koń chętniej reagował na Wasze sygnały zarówno z ziemi jak i pod siodłem. Będziemy również pracować nad tym, jak pomóc koniowi nie wpadać w panikę w nagłych, zaskakujących sytuacjach oraz jak go w tych trudnych sytuacjach kontrolować.
Poruszymy najczęstsze problemy podczas obsługi z ziemi: wyprzedzanie człowieka podczas prowadzenia w ręku, kręcenie się przy czyszczeniu, siodłaniu, wsiadaniu, brak szacunku do przestrzeni człowieka, uciekanie na padoku.
Na kursie znajdziecie również odpowiedzi jak pracować z problemami często występującymi podczas jazdy, takimi jak: brak akceptacji wędzidła, sztywna szyją, wpadanie łopatką do wewnątrz, zadzieranie głowy, konie wiecznie przyspieszające i wiecznie do „pchania”.
Praca nad zaufaniem i dobrą relacją z koniem to fundament do wszystkiego, co chcielibyśmy potem razem z naszym koniem robić. Umiejętność spokojnej systematycznej pracy nad rozluźnieniem, elastycznością i symetrią ciała konia buduje solidny fundament pod przyszłą jazdę w zebraniu.
Koszt kursu:
660zł uczestnik z koniem
260zł obserwator
Szczegółowe informacje o programie i rezerwacje miejsca na kursie:
Monika Damec
monika@zrozumieckonie.pl
tel. 601963146

W sprawie noclegów, wyżywienia, boksów dla koni lub wynajęcia konia z ośrodka prosimy kontaktować się z właścicielką ośrodka.
Kontakt: Asia stajniabartodziej@op.pl
Facebook: ttps://www.facebook.com/stajnia.bartodziej
"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"

www.stajniabartodziej.republika.pl

ODPOWIEDZ