Obóz jeździecki dla naturalsów

Zapraszamy do dyskusji
Katarzyna Kuczyńska
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 12, 2008 11:15 pm

Obóz jeździecki dla naturalsów

Post autor: Katarzyna Kuczyńska » sob kwie 06, 2013 12:22 am

Trwają już zapisy na obozy jeździeckie na Anka Rancho. Obozy zaczynają się 1 lipca i będą trwały do 26 sierpnia (turnusy 1-, 2- i 3-tygodniowe). Anka Rancho mieści się w Gliniance k. Warszawy i jest stajnią prowadzoną przez doświadczoną instruktorkę, praktykującą również od wielu lat naturalne jeździectwo (PNH). Wszystkie konie, dostępne dla uczestników obozów, układane są od małego metodami naturalnymi.

Prowadzimy obozy jeździeckie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas obozu zapewniamy trzy godziny zajęć z końmi dziennie - obejmuje to zarówno jazdę, jak i zabawy z końmi z ziemi na linie, według szkoły naturalnego jeździectwa. Uczestnicy biorą ponadto udział w zajęciach teoretycznych z hodowli koni i jeździectwa, prowadzonych przez zootechnika - właścicielkę ośrodka, zapoznają się też z codzienną opieką nad końmi oraz pracą w stajni, pojeniem, karmieniem koni i ich pielęgnacją. Zazwyczaj przydzielamy danej osobie jednego konia na cały pobyt, aby umożliwić każdemu nawiązanie bliższej więzi z czterokopytnym przyjacielem. Istnieje też możliwość przyjazdu z własnym koniem.

Podczas turnusu 1-13 lipca będziemy prowadzić zajęcia z j. angielskiego, związanego z tematyką jeździecką. Poziom językowy będzie dopasowany do poziomu zaawansowania uczestników. Poniżej film, który wykonaliśmy podczas zeszłego obozu (w całości po angielsku):
http://www.youtube.com/watch?v=geuGBY-SMgM

Na koniec obozu organizujemy konkurs, w którym uczestnicy mogą sprawdzić nowe umiejętności, wręczamy również wszystkim dyplom ukończenia kursu w naszej stajni.

Więcej informacji tutaj: http://ankarancho.pl/obozy.php

Marzena Tamul
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 05, 2011 3:52 pm

Re: Obóz jeździecki dla naturalsów

Post autor: Marzena Tamul » pt kwie 26, 2013 8:56 am

A kiedy planowane są wyjazdy dla dorosłych? Rozważam jakiś wyjazd z własnym koniem, w piękne choć niedalekie od Warszawy okoliczności przyrody.

ODPOWIEDZ