Lipcowe warsztaty fizjoterapii koni z Lee Hollen

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
Berk
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:29 pm
Lokalizacja: Okliny
Kontakt:

Lipcowe warsztaty fizjoterapii koni z Lee Hollen

Post autor: Berk » czw maja 17, 2012 11:24 pm

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem na niezwykłe warsztaty z Lee Hollen które odbędą się w dniach 7-13 lipca w Stajni Okliny pośród bajkowych krajobrazów Suwalszczyzny

Dla kogo te warsztaty?
Dla wszystkich, którzy chcą podnieść jakość życia swojego konia oraz poprawić jakość swojej z nim współpracy.
Bardzo przydatny również dla lekarzy weterynarii, rehabilitantów weterynaryjnych, trenerów, jeźdźców i wszystkich innych, którym zdrowie i dobra forma koni leżą na sercu.
Warsztaty pomyślane są jako praca w dużej mierze indywidualna - skorzystają na nich zarówno ci, którzy już uczestniczyli w kursach Lee, jak i nowicjusze, o ile wykażą się zapałem do pracy i poznawania nowej dziedziny(wskazane choć małe przygotowanie z anatomii konia). W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Program:
7-8 lipca (sobota-niedziela) – część I „Kopyta to podstawa” – kurs naturalnej pielęgnacji kopyt – wykłady i ćwiczenia, prowadzi Magdalena Mamczarz.
9 lipca (poniedziałek) – początek części II – „Podstawy fizjoterapii w teorii i praktyce” - wykłady i ćwiczenia – prowadzi dyplomowana fizjoterapeutka „ludzka” Marta Ciechomska. Marta prowadzi również codzienny zestaw ćwiczeń dla uczestników.
10-13 lipca (wtorek - piątek) – część III główna „Fizjoterapia koni i trening rehabilitacyjny” - wykłady i ćwiczenia, prowadzi Lee Hollen, tłumaczy Magdalena Mamczarz
14-15 lipca ( sobota-niedziela) – część nieoficjalna – możliwe konsultacje indywidualne z Lee oraz na 95% z Moniką Damec (instruktorką szkoły „naturalnej” Silversand Horsemanship, która prawdopodobnie będzie jednym z uczestników naszego kursu)

Wszyscy prowadzący będą obecni przez cały czas trwania kursu – co gwarantuje możliwość zadawania pytań dotyczących poszczególnych zagadnień w miarę ich pojawiania się.

Więcej informacji: http://www.okliny.info/news/lipcowe-war ... lipca-2012
Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt

Awatar użytkownika
Berk
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:29 pm
Lokalizacja: Okliny
Kontakt:

Re: Lipcowe warsztaty fizjoterapii koni z Lee Hollen

Post autor: Berk » pt cze 29, 2012 12:42 am

Zwolniły się dwa miejsca - zapraszamy! Można wziąć udział w samej części kopytnej również.
Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt

ODPOWIEDZ