Blog Klasyczne Jeździectwo - zaproszenie

Zapraszamy do dyskusji
KlasyczneJezdziectwo
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 12:17 pm

Blog Klasyczne Jeździectwo - zaproszenie

Post autor: KlasyczneJezdziectwo » ndz kwie 22, 2012 2:26 pm

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzania naszego bloga o jeździctwie klasycznym. Mam nadzieję, że ta wiadomośc nie będzie potraktowana jako SPAM.

http://klasycznejezdziectwo.blogspot.com/

Nie jesteśmy pewni czy coś takiego jest potrzebne i czy będzie on tętnił życiem, czy raczej po kilku tygodniach odejdzie w zapomnienie, ale stwierdziliśmy, że warto spróbować i zaryzykować.

O co tutaj dokładnie chodzi?
Blog ten ma być miejscem do dyskusji dla koniarzy i inspiracją dla tych, którym nie podoba się "nowoczesne jeździectwo" i chcieliby poczytać, dowiedzieć się więcej i porozmawiać o prawdziwym jeździectwie klasycznym. Chcielibyśmy, aby nowy narybek jeździecki, który ucieka do tzw. "naturalu" zobaczył jak piękne i przyjazne koniowi może być tradycyjne jeździectwo.

Zależałoby nam, żeby posty były dodawane tutaj regularnie, dlatego szukamy chętnych do prowadzenia tego bloga razem z nami. Tematyka postów jest dowolna, byleby zahaczała o klasyczne (w dobrym tego słowa znaczeniu) jeździectwo. Jednocześnie chcielibysmy zachecić do komentowania najróżniejszyh wydarzeń w sporcie jeździeckim - tych pozytywnych, jak i tych negatywnych.
Generalnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

ODPOWIEDZ