Konferencja PHB i jubileuszowy zjazd forumowiczów

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Konferencja PHB i jubileuszowy zjazd forumowiczów

Post autor: Wojciech Mickunas » pn sty 09, 2012 1:03 pm

Kochani forumowicze i mili goście :)
Pierwszego pażdziernika 2012 roku minie 5 lat od powstania naszego forum hipologia.pl
Znów ciśnie się na usta powiedzenie " jak ten czas leci " Ano leci , leci nieubłagalnie :(
Jest nas zarejestrowanych 1046 użytkowników, a nowych wciąż przybywa . Mamy bardzo ciekawe statystyki. :) , O bardziej szczegółowe przybliżenie tych statystyk poproszę użykownika, który jako pierwszy zarejestrował się na naszym forum, właśnie dnia 01.10.2007 roku . Cezary Szamreta, (pierwszy zarejestrowany) był pomysłodawcą i od początku jest Dyrektorem Technicznym tego projektu :!: (bez Niego forum by nie istniało).

Jubileusz pięciolecia to świetna okazja i powód do zorganizowania ZJAZDU HIPOLOGICZNYCH FORUMOWICZÓW
Spotkajmy się i poznajmy się bliżej :) To jest moja propozycja z którą zwracam się do Was :)

Oczekuje więc na Wasz odzew w formie wpisów z deklaracją wzięcia udziału w historycznym zjeździe :)
Taki zjazd byłby okazją do poznania się w realu, do wymiany pogladów i doświadczeń " oko w oko " , a także do uczestnictwa wspólnego w przygotowanym , wykładzie , prezentacji ,lub innej formy ciekawym programie .
Wychodzę z tą propozycją już teraz bo zdaję sobie sprawę z czekających zadań do wykonania , które taki zjazd muszą poprzedzić. W związku z czakającymi zadaniami konieczne będzie powołanie "Komitetu Organizacyjnego Zjazdu " .
Podsumowując : oczekuję wpisów deklarujących uczestnictwo , wpisów z propozycjami do programu zjazdu , miejsca zjazdu itp. Tych z Was , którzy zadeklarują prace w komitecie organizacyjnym proszę o kontakt mailowy ; trener@hipologia.pl

Pozdrawiam wszystkich ciepło.
Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!

Awatar użytkownika
Cezary Szamreta
Administrator
Kontakt:

Re: Jubileuszowy zjazd forumowiczów

Post autor: Cezary Szamreta » pn sty 09, 2012 4:52 pm

tak, to super pomysł - sądzę, że aby spotkanie umiejscowić w czasie i przestrzeni - propozycje składane mailem do Trenera mogłyby zawierać preferowane terminy i preferowane regiony.

Np. mnie wygodnie byłoby wczesną wiosną - początek marca lub nawet koniec lutego, a najbliżej mi do Zielonej Góry, choć chętnie odwiedzę inny kawałek Polski.

Jacob Spahis

Post autor: Jacob Spahis » pn sty 09, 2012 5:59 pm

To ja proponuję 1-2 października 2012 r. Data najbliższa wydarzeniu. A miejsce to gdzie jest najlepszy dojazd z każdego miejsca. Osobiście uważam, że Centrum Galaktyki znajduje się w Poznaniu, ale może być też na peryferiach (np. w Warszawie lub Łodzi). :)
Ostatnio zmieniony pn sty 09, 2012 7:04 pm przez Jacob Spahis, łącznie zmieniany 1 raz.
"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (A. Królikiewicz)

http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html

Awatar użytkownika
Bartosz Marchwica

Post autor: Bartosz Marchwica » pn sty 09, 2012 6:24 pm

Teraz tylko wehikuł czasu potrzebny i po sprawie! :lol: :lol: :lol:
Taki żarcik. Wiem, że początkiem roku każdemu się myli...
Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

Awatar użytkownika
Joanna Waś
Kontakt:

Post autor: Joanna Waś » pn sty 09, 2012 6:34 pm

Bartosz Marchwica pisze:Teraz tylko wehikuł czasu potrzebny i po sprawie! :lol: :lol: :lol:
:D :D

Może Wrocław :)

Awatar użytkownika
Julia z Orla
Kontakt:

Post autor: Julia z Orla » pn sty 09, 2012 6:44 pm

Zaproponowałabym Szczecin, ale to bezcelowe :) Jestem zatem za Poznaniem!
★Stajnia Equila
EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia
"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse." D.Bennet

Awatar użytkownika
Joanna Dobrzyńska
Kontakt:

Post autor: Joanna Dobrzyńska » pn sty 09, 2012 9:13 pm

Termin rocznicowy byłby fajny. Na początku października zawsze jest ładna pogoda 8). A miejsce?
JakubSpahisKolańczyk pisze:...Centrum Galaktyki znajduje się w Poznaniu, ale może być też na peryferiach (np. w Warszawie lub Łodzi).
byłoby znakomite :wink: .
"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"

www.stajniabartodziej.republika.pl

Grace

Post autor: Grace » wt sty 10, 2012 12:52 am

Też uważam, że październik lub późne lato, może końcówka sierpnia ze względu na pewniejszą pogodę, były dobre. I czasu więcej na przygotowania. A miejsce ? Chętnie okolice W-wy.

Awatar użytkownika
Joanna Dobrzyńska
Kontakt:

Post autor: Joanna Dobrzyńska » wt sty 10, 2012 9:55 am

:wink: Szczecin-Wałbrzych lub Rzeszów, Wrocek lub Białystok... Chyba te linie gdzieś się przecinają? :lol:
A i tak chętnie przyjadę.
"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"

Awatar użytkownika
Gaga

Post autor: Gaga » wt sty 10, 2012 10:06 am

asio pisze:Szczecin-Wałbrzych lub Rzeszów, Wrocek lub Białystok. Chyba te linie gdzieś się przecinają?
w Szczecinie ;-)
a całkiem serio - do Poznania jest zewsząd niezły dojazd
co do terminu to najlepie jtak ustalić , aby nie kolidowało z euro - wolałabym nie spotykać kiboli w pociągach ;-)
Asio - jakbyś jechała, to by się można we 2 (3/4/...) zabrać
ja wstępnie deklaruję obecnośc, ale zależy to od terminu i znalezienia kogoś do stajni
znów jestem bez luzaka :cry:
Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał

Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Post autor: Krystyna Kukawska » wt sty 10, 2012 10:12 am

Wojciech Mickunas pisze:Jubileusz pięciolecia to świetna okazja i powód do zorganizowania ZJAZDU HIPOLOGICZNYCH FORUMOWICZÓW
Jestem za :!:
Do miejsca i terminu postaram się dostosować, choć nie ukrywam, że Poznań najbardziej by mi odpowiadał :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka Naklicka

Post autor: Agnieszka Naklicka » wt sty 10, 2012 3:25 pm

Sercem Polski jest Kraków miasto Królów i kulturalna stolica naszego kraju.Może w Krakowie?

Jacob Spahis

Post autor: Jacob Spahis » wt sty 10, 2012 3:28 pm

Kraków jest piękny, ale dojazd daleki z wyjątkiem ludzi z południa. :)
"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (A. Królikiewicz)

http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html

Awatar użytkownika
Joanna Dobrzyńska
Kontakt:

Post autor: Joanna Dobrzyńska » wt sty 10, 2012 5:14 pm

A nie, bo właśnie miasto Łódź było w tym roku (samo się chyba mianowało) kulturową stolicą Polski :lol: . Kraków i Wrocek są ładne, lubię je, nawet nieco znam, a uwielbiam trójmiasto- miejsce mojego dzieciństwa. W Poznaniu byłam chyba raz. Za to południe od Rzeszowa po zakopane mam schodzone z ciężarem na plecach :D . Mieszkam w Centrum, a go właściwie nie znam :oops: .

Awatar użytkownika
Dorotka Bogusz

Post autor: Dorotka Bogusz » wt sty 10, 2012 9:18 pm

Jeśli tylko piorun jaśnisty nie strzeli - będę - nie będę ukrywać, że preferuje Poznań.
Każdy konik płowy
ma złote podkowy.

ODPOWIEDZ