Grupy dyskusyjne

Zapraszamy do dyskusji
Spook
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:35 pm

Grupy dyskusyjne

Post autor: Spook » wt paź 16, 2007 9:13 am

Witam!

Oglądam właśnie wspomniany film w tle - nie muszę chyba mówić, że jestem pod wrażeniem. Prezentowane są tu techniki o których na razie mogę tylko pomarzyć - wymagają one specyficznego szkolenia, którego w ramach jazd rekreacyjnych na razie w okolicy po prostu nie ma. Inna sprawa, że zawsze podczas jazd biorę priorytet na to, by najpierw nie zrobić koniowi krzywdy a dopiero potem, by wykonał zadane polecenie.

Chciałbym natomiast zaproponować dodatkowy sposób komunikacji jeźdźców i amazonek. Jakiś czas temu bardzo żywo dyskutowaliśmy w ramach grupy dyskusyjnej alt.pl.konie. Grupy dyskusyjne mają tą przewagę nad forami, że grupa dyskusyjna jest tylko jedna, a forów - setki jeśli nie tysiące: dzięki temu grupa dyskusyjna ma szansę zrzeszyć większą liczbę ludzi niż (oczywiście z całym szacunkiem) forum.

Niedawno mieliśmy okazję - niestety w bardzo wąskim gronie - dyskutować właśnie na temat dosiadu - niestety w dyskusji brała udział tylko jedna osoba orientująca się mniej więcej w temacie, a i dyskutantów było niewielu. Szkoda - bo wiele można się nauczyć właśnie przez wymianę poglądów i doświadczeń.

Chciałbym zatem serdecznie zaprosić wszystkich przeglądających to forum do uczestnictwa w grupie dyskusyjnej alt.pl.konie. Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, że nie mam żadnych zysków z reklamowania tej grupy i nie jestem w żaden sposób za nią odpowiedzialny. Po prostu korzystam z grup dyskusyjnych jako bardzo wygodnego medium wymiany wiedzy i chciałbym, aby również jeźdźcy i amazonki mogły wymieniać opinie w ten sposób.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o grupach dyskusyjnych i przeczytać, jak skonfigurować Outlook Express, by móc z nich korzystać, przeczytajcie napisany przeze mnie obszerny artykuł:

http://www.spook.freshsite.pl/articles_usenet.php

Będzie mi (i wszystkim grupowiczom uczestniczącym w życiu grupy dyskusyjnej alt.pl.konie) szalenie miło, jeśli ktoś z Was zdecyduje się do nas dołączyć i dyskutować na tematy jeździeckie.

Pozdrawiam -- Wojciech "Spook" Sura.

ODPOWIEDZ