Witamy na naszym forum!

Zapraszamy do dyskusji
interiorterra

Re: Witamy na naszym forum!

Post autor: interiorterra » czw lip 21, 2011 4:06 pm

Niestety dresy w złotych kajdanach nie wyciągną na psa więcej niż 250zł , tak więc nie muszę się takich klientów obawiać :)

Awatar użytkownika
Bartosz Marchwica

Post autor: Bartosz Marchwica » czw lip 21, 2011 8:24 pm

Oby.
Życzę najlepszych domów dla przyszłych maluchów.
A przede wszystkim "wiedzowych" korzyści z naszego wspaniałego forum!
Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

Awatar użytkownika
Agnieszka Naklicka

Post autor: Agnieszka Naklicka » pt lip 22, 2011 5:16 pm

Witam.Czytam forum od ok miesiąca czyli niezbyt długo ale zdąźyłam zauważyć że jeast bardzo ciekawe i wiele można się nauczyć.Końmi zajmuje się od dziecka lecz ostatnio miałam jakieś 3 lata przerwy ale wróciłam do nałogu kupując własnego wreszcie konia.Hucuł bo hucuł ale koń.A z koniem to wiadomo raz lepiej raz gorzej nie raz coś wykombinuje jak choćby incydent z reklamówką.Dlatego cieszę się że znalazłam takie forum na którym można napisać o ewentualnych problemach bądź pohwalić się drobnymi nawet sukcesami.Mam nadzieje że ja i mój hucułek pośrednio też zostaniemy ciepło przyjęci do grona forumowiczów.Pozdrawiam wszystkich.

lira

Post autor: lira » pt lip 22, 2011 6:48 pm

Witam wszystkich. Czytam Hipologię od dłuższego czasu a niedawno zaczęłam się nieśmiało udzielać na forum . Napiszę więc coś o sobie ... Od prawie 20 lat pracuję z końmi a raczej przy koniach ( instr., stajenny, rymarz , strugacz i co tam jeszcze trzeba ). Mam dwa własne konie 18-letnią emerytkę i jej 3-letniego synka i kocham je okrutnie :!: Mam też nieustanny pęd do wiedzy i stąd moja obecność tutaj . Artykuły na Hipologii są świetne , czuć w powietrzu wielkie idee i moje myśli idą w podobnym kierunku. Szkoda że forum trochę przycichło ( w porównaniu z innymi ), ale może lepiej jakość niż ilość... Pozdrawiam serdecznie !

Awatar użytkownika
Joanna Waś
Kontakt:

Post autor: Joanna Waś » wt wrz 06, 2011 12:55 pm

Witam wszystkich forumowiczów ! :D

Szukałam informacji o ogłowiach bez-wędzidłowych i tak dotarłam tutaj.
Mam 24 lata, a konno jeżdżę od 8 roku życia. Konie fascynowały mnie od najmłodszych lat, ale przełomowym momentem, w którym zdecydowałam, że muszę nauczyć się jeździć był widok dziewczyny galopującej po plaży. Zaraz po wróceniu z wakacji zapisałam się do pobliskiej szkółki jeździeckiej. Tam instruktor był ostry, a szczególnie dla koni. Na porządku dziennym było bicie koni batem. Już jako mała dziewczynka często stawałam w obronie koni kłócąc się o nie z instruktorem.
Aktualnie jeżdżę wspólnie z koleżanką na jej koniach w tereny do lasu. Staram się również pomagać koleżance ze studiów w opiece nad jej końmi, pracuje też z jej 6 letnią zimnokrwistą klaczą, która jest rozpieszczoną sierotką :)
Dwa razy uczestniczyłam w kursach u Moniki Damec, które wiele zmieniły w moim podejściu do koni. Już wcześniej radziłam sobie z końmi nie stosując przemocy, ale kursy nauczyły mnie wielu ciekawych rzeczy.

No może już wystarczy, więcej pewnie dowiecie się już później z moich postów.
A więc witam Was wszystkich !!!! :)

Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Post autor: Krystyna Kukawska » wt wrz 06, 2011 2:53 pm

siasieczka pisze:A więc witam Was wszystkich !!!! :)
A my witamy Ciebie :D ... i lirę :D i zygullę :D

Awatar użytkownika
Marta Dziurkowska
początkujący
początkujący
Kontakt:

Post autor: Marta Dziurkowska » śr wrz 07, 2011 9:16 am

witaj siasieczka :)
o ile dobrze kojarze, to sie znamy ;)

jesli chodzi o bezwedzidlowe, to mam nadzieje, ze dotarlas rowniez do oglowia dra Cooka?

pozdrawiam ;)
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Awatar użytkownika
Joanna Waś
Kontakt:

Post autor: Joanna Waś » śr wrz 07, 2011 12:30 pm

Ooo tak Marta :) Znamy się z kursu :>
Dlaczego nie przyjechałaś w tym roku? Wiesz ja byłam teraz jako wolny słuchacz za darmo - taka mieliśmy przecież umowę z Moniką, mogłaś wpaść :)

Tak właśnie interesuje mnie ogłowie dr Cooka :)

Awatar użytkownika
Marta Dziurkowska
początkujący
początkujący
Kontakt:

Post autor: Marta Dziurkowska » śr wrz 07, 2011 3:01 pm

chcialam byc, ale wyszlo inaczej- tzn. weekend, podczas ktorego Monika byla u Was, byl ostatnim moim weekendem w Polsce ;) wiec niestety nie moglam przybyc :(
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Awatar użytkownika
ekuss

Post autor: ekuss » wt wrz 20, 2011 8:18 pm

Witam. Mam 17 lat,od 6 roku życia jeżdżę konno. Posiadam własną klacz rasy koń islandzki. Mieszkam na Islandii,więc jeżeli kogoś interesują islandery to odpowiem na wszelkie pytania :)

Ataman

Post autor: Ataman » wt wrz 20, 2011 8:39 pm

Witam Wszystkich
czytam forum od dość dawna i odważyłem się założyć konto, a może się przyda .... ponieważ jestem baaardzo początkujący i pomimo dość średniego już wieku nadal się "uczę rozumieć konie", a ponieważ to wg mnie sztuka to uczyć trzeba się do końca
zatem jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.
Chciałbym wyrazić mój wielki podziw dla Spahis'a za jego instrukcję, którą wydrukowałem oprawiłem i trzymam obok biblii .... :D
PS. mój nick Ataman to z miłości do starej jazdy kozackiej, ale ja właściwie to jestem zwykły "kozak" nie żaden Ataman
Marek

Awatar użytkownika
Ola Wewiórska
Kontakt:

Post autor: Ola Wewiórska » śr wrz 21, 2011 7:41 pm

Witajcie, witajcie! Fajnie, że wciąż przybywa nam nowych forumowiczów - świadomość, że jest tyle osób myślących o koniu nie tylko jak o zabawce służącej do spełniania zachcianek człowieka czy tez maszynce do robienia pieniążków, jest baaardzo budująca! :)

Awatar użytkownika
Montana7

Post autor: Montana7 » pn paź 10, 2011 12:53 pm

Witam serdecznie :)
Na forum trafiłam przez przypadek, szukając informacji. Zaciekawiło mnie i od tamtego czasu regularnie tu bywam i "podczytuje". Parę razy miałam ochotę włączyć się do jakiejś dyskusji, coś od siebie napisać itd, dlatego też w końcu zdecydowałam się zarejestrować.
W paru słowach spróbuję się przedstawić :D . Mieszkam pod Warszawą, w koniach jestem zakochana odkąd pamiętam (dziadek, który był ułanem zaszczepił we mnie tą miłość), mam dwójkę dzieci - starsza 11 lat już nieźle pomyka, a młodsza 7 lat jest zawzięta i dopomina się, kiedy mama WRESZCIE pozwoli na samodzielną jazdę :lol: . Mąż po wielu latach również odkrył jak przyjemnie może być na końskim grzbiecie :D . W stajni bywamy prawie codziennie - nie zawsze uda się tak zorganizować czas aby jeździć, ale chociaż chwilę popracować z ziemi, nawet poczyścić, czy po prostu odwiedzić. Taki już los, że z wiekiem doba jakoś coraz krótsza i ciężko się ze wszystkimi obowiązkami wyrobić :wink:.

Jerzy Leon

Post autor: Jerzy Leon » ndz paź 16, 2011 3:52 pm

Witam.

Gratuluję rodzinnej końskości i życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika
Czarna Perła

Post autor: Czarna Perła » pt kwie 20, 2012 10:23 pm

Witam Wszystkich. :)
Ciesze sie,ze jest tu miejsce,w ktorym moge sie wszystkim przedstawic i z kazdym przywitac. Przypuszczam,ze nie jest to zwyczajne forum,o czym swiadczy chocby obecnosc pana W. Mickunasa. Czytalam jego wypowiedz chwalaca postawe i wiedze Forumowiczow. O forum tym dowiedzialam sie od znajomej.
Przedstawie sie krotko. Moje imie brzmi Justyna. Mam 25 lat. Milosc do koni mam w jakis tajemniczy sposob wpojona od dziecka,po nikim jej nie odziedziczylam,na wsi nie bylo koni,moje zainteresowanie nimi wzielo sie jakby znikad... Po prostu sie z nim urodzilam! Jezdzcem jestem od 14 roku zycia,niestety moje doswiadczenie jest jak dla mnie wysoce niezadowalajace,gdyz w mojej jezdzieckiej historii sa kilkuletnie luki... :( No coz... Takie jest zycie,ze nie wszystko uklada sie w nim po naszej mysli.
Pozdrawiam goraco wszystkich! W razie gdybym nie do konca potrafila sie odnalezc w nowym miejscu,prosze o poprowadzenie,zamiast irytacji. :wink: Dopiero poznam atmosfere tego forum,ale przebywanie w miejscu pelnym milosnikow koni przewaznie sprawia mi mnostwo radosci. :) Uwielbiam z innymi dzielic swa pasje.

ODPOWIEDZ