Witamy na naszym forum!

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Re: Witamy na naszym forum!

Post autor: Krystyna Kukawska » pn lis 08, 2010 10:10 am

Witamy :)
Flittermouse pisze:wolę słuchać, niż mówić ;)
Ja też tak mam :wink:
Może jednak opowiesz coś o sobie :wink:
Masz jakieś zwierzaki :?:
Flittermouse pisze:już kilkanaście lat uczę się od koni
swoich czy cudzych :?:
Będzie nam bardzo miło lepiej Cię poznać :wink:

Awatar użytkownika
AnnaRadomańczykMoroz

Post autor: AnnaRadomańczykMoroz » pn lis 08, 2010 10:29 am

Witaj :) czy zdjęcie, które masz w awatarze można obejrzeć w dużym formacie?
niegdyś Pokusa27 :)

Awatar użytkownika
Flittermouse

Post autor: Flittermouse » pn lis 08, 2010 11:04 am

Ojej, ile odpowiedzi :)

Już spieszę z odpisywaniem :)
Krystyna Kukawska: Własnych koni nie posiadam i nie posiadałam, niestety, chociaż dzierżawiłam przez kilka miesięcy cudowną klacz po wyścigach, która w swojej macierzystej stajni uchodziła za potwora-ludojada albo jeszcze gorzej ;) Jeździć zaczęłam w wieku lat 12, a do koni ciągnęło mnie od zawsze. Sąsiad mieszkający naprzeciwko mnie (kiedy jeszcze mieszkałam na wsi) miał starą schorowaną klacz śląską, która co roku się źrebiła; mnóstwo czasu spędzałam na przyglądaniu się jej, jak chodzi po pastwisku i na bawieniu się z jej źrebakami :)
Jeździłam w co najmniej 13 szkółkach w okolicy Wrocławia i nie tylko, dosiadałam w życiu przeszło 80 koni (wszystkie je pamiętam:) ) Ot, taka moja podróż w poszukiwaniu swojego końskiego miejsca :) Obecnie nie jeżdżę nigdzie, choć poszukuję stajni, gdzie mogłabym się rozwijać ujeżdżeniowo - chciałabym w przyszłości mieć swojego konia (konie), mój mąż podziela na szczęście moją pasję i również marzy o wierzchowcu - przyjacielu. Chcę się rozwijać jako jeździec, bo chciałabym, kiedy już w końcu uda mi się spełnić marzenia o własnym rumaku, móc wspomagać rozwój mojego konia, fizyczny i psychiczny, a uważam, że ćwiczenia dresażowe i spokojna praca metodami naturalnymi jak nic innego się do tego nadają.
Zwierząt żadnych nie posiadam (odkąd musiałam poddać eutanazji moją kochaną dobermankę), choć przy moim domu na wsi zawsze błąkały się jakieś zwierzaki - a to bezdomne koty-dachowce, które wraz z sąsiadami dokarmialiśmy i leczyliśmy w razie potrzeby, a to psy wyrzucone z samochodu przy autostradzie, a to wróble, które wypadły z gniazda (odchowałam prawie wszystkie), potrącone przez samochód gołębie... miałam też rybki i chomika :) Jestem fanką zwierząt w ogóle, moją sympatię budzą nawet... pasożyty :) - uwielbiałam zajęcia z parazytologii na mojej uczelni :)
Studiuję weterynarię i ukierunkowuję się na hipiatrię, choć jeszcze nie zdecydowałam do końca... Leczenie koni to służba, 24/7 i nie bardzo daje się pogodzić z posiadaniem własnego konia, zwłaszcza, jeśli chce się go trzymać przy domu... Więc się jeszcze waham...

Pokusa27
: Zdjęcie pochodzi ze strony demotywacje.pl :) Strasznie mi się spodobało, też bym chciała mieć nietoperza (chociaż właściwie miałam - mieszkał u mnie pod okapem dachu i wieczorami patrzyłam, jak wylatuje na łowy:) )
nietoperz.jpg
Wszystkie zdrowe konie są mistrzami Grand Prix, dopóki ludzie nie wdrapią się na ich grzbiety - dr Deb Bennett

Awatar użytkownika
AnnaRadomańczykMoroz

Post autor: AnnaRadomańczykMoroz » pn lis 08, 2010 11:35 am

dzięki, jest genialne :))
niegdyś Pokusa27 :)

Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Post autor: Krystyna Kukawska » pn lis 08, 2010 11:46 am

:) Pieszczoty każdy lubi :wink: :wink:

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » ndz gru 12, 2010 10:31 am

Nowym forumowiczom przypominam że jest taki temat :) i zapraszam do "ujawniania się" :)
Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!

Gusia

Post autor: Gusia » wt gru 28, 2010 9:57 pm

Witam serdecznie i cieplutko w ten bardzo zimny wieczór :)
Nazywam się Agnieszka Kleina i mieszkam w Grudziądzu :D

Konie to moja miłość i pasja praktycznie od zawsze :) niestety od paru lat nie jeździłam :)
Planuję by wkrótce do naszej rodzinki dołączył koń :D

Awatar użytkownika
kajmakowyeklerek

Post autor: kajmakowyeklerek » ndz sty 02, 2011 6:31 pm

Witam wszystkich!
Wreszcie postanowiłam się ujawnić na forum, chociaż czytam je już od roku i podziwiam Was za Wasze podejście do koni i za to, że tworzycie to forum tak inne pod względem kultury od wielu innych for :)
Coś o mnie... jeżdżę konno od 26 lipca 2006 roku, niestety z kilkoma przerwami, ale zawsze skutecznie wracam do końskiego światka :) Mam 16 lat. Nie posiadam własnego kopytnego, chociaż bardzo bym chciała i nawet mogłabym, ale w mojej obecnej sytuacji zdecydowałam, że lepiej będzie dla mnie i potencjalnego przyszłego konika, jeśli jeszcze kilka lat poczekam z tym.
Mieszkam na podkarpaciu, w gospodarstwie moich rodziców, gdzie w czasie wolnym od szkoły sprawuję opiekę nad kilkoma krowami, świnkami, kilkudziesięcioma kurami, dwoma psami i tą samą ilością kotów :)
Uczę się w technikum weterynarii i przemyśliwuję, nad dalszą przyszłością.

Pozdrawiam
Ania

Awatar użytkownika
Julia z Orla
Kontakt:

Post autor: Julia z Orla » ndz sty 02, 2011 8:48 pm

Witamy serdecznie Anię zatem :)
★Stajnia Equila
EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia
"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse." D.Bennet

Awatar użytkownika
Dorota Hałaburda
Kontakt:

Post autor: Dorota Hałaburda » pn sty 03, 2011 9:58 am

witaj:)
Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzę:)

Jerzy Leon

Post autor: Jerzy Leon » pn sty 03, 2011 10:25 pm

Witaj Młodzieży :)

Dobrze trafiłaś. Nic złego Cię tu nie spotka :)

Agatka

Post autor: Agatka » śr sty 05, 2011 8:31 pm

Witam wszystkich forumowiczów!
Szczerze mówiąc na tę stronę zaglądam już od dość dawna ale zalogowałam się dopiero kilka dni temu.
Może opowiem trochę o sobie.
Jestem jeźdźcem rekreacyjnym, prawdę mówiąc zaczęłam jeździć ok. 2-óch lat temu. Mam również swoje konie: Leon,Siwa,Tytus,Marina oraz Arena :)
Bardzo cenię Pana Mickunasa tak jak i Montego Robertsa (join-up, jestem zwolennikiem jeździectwa naturalnego), (również innych parę osób) właśnie za to, że chcą by świat stał się lepszym miejscem dla koni. Mam nadzieję, że tak się stanie!

Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Post autor: Krystyna Kukawska » śr sty 05, 2011 9:27 pm

Witamy Agatkę.

Agatka

Post autor: Agatka » śr sty 05, 2011 9:57 pm

:D

Eska