Witamy na naszym forum!

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
bartekkrowa

Re: Witamy na naszym forum!

Post autor: bartekkrowa » śr lis 04, 2009 8:20 pm

Dzięki za powitanie:), w mustangu jest bardzo miła atmosfera, konie łagodne. Ujeżdżalnia jest położona tuż koło rzeki Raby, w czystym i cichym otoczeniu. Naprawdę polecam jazdę w Mustangu, a szczególnie instruktorkę Aśkę, bardzo sprawnie panuje nad całym zastępem i fajne ćwiczenia wprowadza;)
Konie dodają nam skrzydeł których nam brak

anikowa

Post autor: anikowa » ndz gru 13, 2009 1:04 am

W takim razie i ja się przywitam :)
Jestem obserwatorem i słuchaczem dlatego dzielnie śledzę wszystko co się dzieje na hipologia.pl , choć dopiero teraz postanowiłam się zalogować :) Filmik genialny, zresztą zbędne komentarze .
Pana Wojtka podziwiam odkąd zaczęłam interesować się więcej końmi, od strony książek, a nie tylko od strony treningów .

Takiej strony nam brakowało . Może dzięki właśnie tej stronie, ludzie zaczną traktować konie jako przyjaciół . Jak kogoś, kogo codziennie pytamy o samopoczucie czy zdrowie, a nie jak narzędzie pracy, którą trzeba wykonać i już . Zwykłą szarą monotonię życia, co potem przekłada się na przyzwyczajenie, nudę i brak zainteresowaniem koniem .

Pozdrawiam, Ania :)
Nie sztuką jest kochać konie, sztuką jest sprawić by konie pokochały Ciebie

Awatar użytkownika
norel

Post autor: norel » pt lut 05, 2010 11:32 pm

dobrze-skleroza nie choroba,tylko czasem się zapomina....
jestem(obecnie) spod Lublina,hoduje konie,mam ok.20sztuk,do tego 2 dogi niemieckie i kundelka,miniaturowego baranka qessanta i niepoliczalna ilośc kotów sasiadów przychodzacych na karmę. zniechecona brutalnymi metodami zajezdzania koni w latach 80tych zaczełam wypracowywac sobie własne sposoby porozumienia z nimi,jakis czas zajmowałam się korektą koni "trudnych" ale opadła mnie rezygnacja (na niereformowalnosc ludzi-wtedy jeszcze o naturalu u nas nie słyszano) i z gromadką najtrudniejszych osiadłam na wsi.oprócz mojego starego ogiera wszystkie maja swoją historie.tutaj weszłam z wielkiego szacunku dla pana Wojciecha i.....z poszukiwania kogoś posiadającego ogiera PRE :D no i jestem.......witajcie.

Werka

Post autor: Werka » pn lut 08, 2010 5:59 pm

dziękuję i ja za założenie takiego portalu, gdzie nie ma obsesji naturala-nienaturala-klasyki-westu-czegokolwiek ..a jest po prostu życzliwe podejście do koni poparte wiedzą i doświadczeniem

Awatar użytkownika
pasiak92
Kontakt:

Post autor: pasiak92 » czw lut 18, 2010 7:57 pm

Witam!
Jestem Beata i od niedawna pojawiam się na tym forum:)
Jeśłi mam coś napisac o sobie to napisze dosc krótko . Jeżdże konno krótko bo od ok. 2 lat. Zaczynałam na koniach zimnokrwistych (teraz też czasami na nich jeżdżę) z początku sposobem west-podobnym. Później byłam gościnnie w OJ Ignalin. Aktualnie jeżdżę na dwóch kobyłkach SP(hanower + wlkp). Mają 15 lat ale są bardzo żywiołowe:))
Jest z nimi troszke problemów(zapraszam do mojego wątku).
To tyle:)
"Jeździć konno moze nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką"
Wilhelm Museler
" Do celów pożądanych wiodą drogi trudne..."
http://www.photoblog.pl/zmienna92
http://zmienna92.bloog.pl/

Awatar użytkownika
Dorota Gałecka

Post autor: Dorota Gałecka » sob lut 20, 2010 11:13 pm

Witam wszystkich, a szczególnie Trenera Pana Wojciecha Mickunasa.
Użytkownikiem internetu jestem od wielu lat, natomiast uczestnictwo w forum jest moim debiutem. Gdy odkryłam stronę hipologii musiałam zapisać się na forum. Żałuję tylko, że nie ujawniłam się z imienia i nazwiska, ale dopiero po czasie przeczytałam prośbę Trenera o "nieanonimowość". Niestety teraz nie wiem jak zmienić logo :cry: .
Z końmi związana była większa część mojego życia. Potem losy tak pokierowały, że miałam wieloletnią przerwę w kontakcie z końmi :(
Nie spodziewałam się, że otrzymam taki dar od życia. Tym darem jest trakeńska klacz Fantazja. Miała trzy lata kiedy zaczęłyśmy się poznawać... i tak poznajemy się do dnia dzisiejszego.
Hipologia jest rewelacyjna. Gratulacje dla Twórców.
Pozdrawiam "hipologiczów".
Dorota Gałecka
Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.
Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...

Awatar użytkownika
AnnaRadomańczykMoroz

Post autor: AnnaRadomańczykMoroz » ndz lut 21, 2010 11:03 am

Witamy Cię Dorotko, jak tylko zobaczlam zdjęcie i podpis Szczecin od razu skojarzylam, że to Ty. Fajnie, że do nas dolączylaś, widzimy się wkrótce ;)
niegdyś Pokusa27 :)

Awatar użytkownika
Dorota Gałecka

Post autor: Dorota Gałecka » ndz lut 21, 2010 8:40 pm

Dziękuję Aniu za serdeczne powitanie, a Administratorowi Czarkowi za zmianę mojego loginu. :D
Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.
Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...

Awatar użytkownika
Cezary Szamreta
Administrator
Kontakt:

Post autor: Cezary Szamreta » ndz lut 21, 2010 9:01 pm

Cała przyjemność po mojej stronie, dzięki licznym ruchom "w stronę jawności" nabieram wprawy i idzie mi to coraz sprawniej.
Początkowo byłem sceptyczny wobec pomysłu Pana Wojtka, widziałem, jak anonimowość internetowa dla wielu osób jest po prostu przykrywką do ekspozycji swego alter ego, więc czemu mieliby z tego rezygnować, a jednak...

Anna Tomaszewska

Post autor: Anna Tomaszewska » czw maja 20, 2010 11:21 pm

Witam,
Przepraszam, że od razu się nie przedstawiłam, ale nie widziałam wcześniej tego wątku.
Mam na imię Ania, wiek średni, troje dzieci, 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Z końmi ,prawie od urodzenia, obecnie mała hodowla,przedtem jako junior- sport.
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. :)

Przepraszam, że dopiero teraz znalazłam wątek z powitaniem :D

michula
Kontakt:

Post autor: michula » sob maja 29, 2010 1:59 pm

Witam,
Forum polecił mi mój mąż i czytam już od jakiegoś czasu. Podoba mi się bardzo Wasze podejście do koni, więc postanowiłam się zalogowac. Mamy od niedawna dwa konie, czterolatki. Moja Sfera jest z nami dopiero od miesiąca i coraz bardziej się lubimy:)
Urszula Glinka

Awatar użytkownika
Bartosz Marchwica

Post autor: Bartosz Marchwica » sob maja 29, 2010 9:33 pm

titina pisze:17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. :D
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:
Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

DuchowaPrzygoda

Post autor: DuchowaPrzygoda » sob maja 29, 2010 9:40 pm

Bartel pisze:
titina pisze:17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. :D
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:
podejrzewam, ze kawior....BARTEL!!!!

Awatar użytkownika
Bartosz Marchwica

Post autor: Bartosz Marchwica » sob maja 29, 2010 10:14 pm

Pytanie było do autorki.
A zdziwienie moje jest o tyle uzasadnionym, że mały kawałek ziemi i 17 koni to ciekawe (wręcz enigmatyczne) zestawienie - czyż nie?
Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

Anna Tomaszewska

Post autor: Anna Tomaszewska » ndz maja 30, 2010 4:01 pm

Bartelku, kochanie, dla mnie ,,mały kawałek ziemi ", to 7ha II klasy doskonałych łąk, i pastwisk na grądach połegowych,+, jeszcze raz tyle dzierżawy. Do tego obok żyzne Kujawy z czarnoziemem, gdzie zawsze mogę dokupić zboża.W 17 ogonach mieszczą się,5kucy do 120cm, 2 kuce do 145cm., i jeden źrebak, reszta to duże koniska.Oby wszystkie konie miały takie warunki. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ