Witamy na naszym forum!

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
sznurka
Kontakt:

Post autor: sznurka » wt paź 16, 2007 7:55 am

Przejrzałam watek, i okazalo się ze sobie piszę i piszę a zapomniałam się najzwyczajniej w swiecie przywitac :oops: za co serdecznie przepraszam :oops:
Chcialam tez podzielic sie tym o czym rozmawia się w "kuluarach", ze to forum jest niesamowite, ze jest zaskakujacy poziom rozmowy i szacunku dla drugiego człowieka, ze jest specyficzne bo przyszli tu ci, ktorzy chcą wiedziec, ktorzy mają otwarte głowy
mnie to bardzo cieszy, mam nadzieje ze bedziemy wszyscy dbali o to by bylo tak tu zawsze
bo to wsrod innych for niejako fenomen
ruda z rudymi na sznurkach
http://www.konisiefajowe.blog.pl

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » wt paź 16, 2007 8:47 am

I tak trzymać !!!!!!!!!!
W.M.

Awatar użytkownika
Ailusia
Kontakt:

Post autor: Ailusia » wt paź 16, 2007 10:35 am

Sedna pisze: Mam tu na myśli, że pewnie nie ja jedna zdziwiłam się widząc, że trener Mickunas jest naturalny(osobiście zaprzątnięta głównie naturalizmem, nie przyszło mi do głowy, że robi Pan coś stosunkowo niekonwencjonalnego, jak na polskiego trenera).
Zgadzam się z Sedną, kiedy spotkałam Trenera też nie spodziewałam się, że znajdziemy tyle wspólnych punktów :) więc tym bardziej się cieszę, że powstał ten film, dzięki czemu okazało się że jeszcze więcej osób podziela te poglądy!
"After all is said and done, more is said than done." Posadź drzewo!

Awatar użytkownika
falabela

Post autor: falabela » śr paź 17, 2007 3:45 pm

Witam :)
Znalazłam link do tej strony na Volcie i (jak chyba każdy) jestem pod ogromnym wrażeniem filmu. Jestem bardzo mile zaskoczona, że w końskim sporcie - nawet na najwyższym poziomie - jest czas na zabawę z koniem. Bardzo się cieszę, że będę miała tutaj możliwość dyskusji z takimi autorytetami jak Pan Wojciech Mickunas :D
Życzę rozrastania się forum
Pozdrawiam serdecznie :wink:
falabela

lady-hippica
Kontakt:

Post autor: lady-hippica » czw paź 18, 2007 12:34 pm

Witam! Film obejrzałam dzięki stronie Sznurki. I w sumie sama się sobie dziwię, że mówię to publicznie ale ten film uzmysłowił mi jak bardzo byłam pewna swoich umiejętności i zapatrzona w swoje "znawstwo",że nie dostrzegałam, że wszystkie nieporozumienia moje i niektórych koni które dane mi było dosiadać to tylko i wyłącznie wina moja i mojego niejasnego "mówienia" do konia.
Bardzo dziękuję autorom filmu.Za jasny i niezwykle trafny przekaz. Że siła do niczego nie prowadzi.
Mam nadzieję, że w mojej dalszej drodze jezdzieckiej, kiedy przyjdzie mi na myśl jakieś wymyślne kiełzno lub chęć zastosowania nawet odrobiny siły, pojawią mi sie przed oczami klatki z Państwa filmu.
:D

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » czw paź 18, 2007 2:24 pm

Witamy Lady-hippica!
Jest nam bardzo miło. Życzymy sukcesów i będziemy trzymać kciuki!

Awatar użytkownika
kenna

Post autor: kenna » pt paź 19, 2007 6:22 pm

Ja też już dość dawno temu zarejestrowałam się i jeszcze nie przywitałam, tylko tak sobie czytam i czytam... A bo ja taki czytacz raczej jestem ;)

Strasznie się cieszę, że powstało to Forum i mam nadzieję, że dzięki temu wszyscy będą mieli z Trenerem kontakt netowy już na zawsze :P I że będziemy rozmawiać nie tylko o jeździe bez ogłowia, ale że znajdą się tu też kąciki dla klasycznie jeżdżących, ale zdajacych sobie sprawę, że konie chcą nas rozumieć :)

Jestem jak najbardziej przeciw "obsesji ręki", ale sama o tym notorycznie co jazdę zapominam i co jazdę muszę sobie przypomnieć.

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » pt paź 19, 2007 7:21 pm

Witam Kennę w gronie tych, którzy chcą by konie nas rozumiały.!
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 11:03 pm przez Wojciech Mickunas, łącznie zmieniany 1 raz.

Cień

Post autor: Cień » sob paź 20, 2007 1:28 pm

I ja witam! ;) jedna z tych co galopem po lesie bez tranzelki i siodła, choć umiejętności mam małe, wciąż się dokształcam :) od najlepszych nauczycieli koni.
I dochodzę do wniosku że to pewnie nigdy sie nie zmieni, bo całe życie można sie uczyć a na koniec i tak odchodzimy z niewiedza.

Pozdrawiam Serdecznie Cień

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » sob paź 20, 2007 1:54 pm

Witaj Cieniu i z którejkolwiek padasz strony - bądź pozdrowiony!

Monika Damec

Pozdrowienia od Moniki

Post autor: Monika Damec » czw paź 25, 2007 1:19 pm

Drogi Panie Wojtku,
Wreszcie się zarejestrowałam!

Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie internetowo i nie tylko, i gratuluję raz jeszcze zrealizowania tego super pomysłu! Cieszę się, że coraz więcej osób dzięki temu filmowi zobaczyło, jakie Pan ma podejście do pracy z końmi i mam nadzieję w wyniku czego będzie szukało u Pana fachowej porady! A pomóc Pan potraf i to w różnych truuudnych przypadkach, wiem to dobrze z autopsji. :wink:

Cieszę się, że zaciera Pan granice pomiędzy tym, na co mówi się "naturalne” i tym, na co mówi się „klasyczne” i raczej pokazuje pracę z koniem i podejście do niego w kategoriach tego, co jest dla niego dobre i tego co niekoniecznie…

Ja również będę wypatrywać kolejnych filmów. I jak większość pozostałych forumowiczów „męczyć” Pana o dalsze konsultacje na żywo!

A może latem jakiś obozik jeździecki dla uczestników forum?

Awatar użytkownika
Trusia

Post autor: Trusia » czw paź 25, 2007 3:36 pm

A ja mam pytanie "wizualne". Nie można dodać opcji emblematu przy postach?

Awatar użytkownika
Sedna
Kontakt:

Post autor: Sedna » czw paź 25, 2007 5:40 pm

oooo, Duska, od jakiegoś czasu sie czaiłam żeby gdzieś to wpleść :) Jestem jak najbardziej za, to by nam pomogło w szybszym wizualnym rozpoznaniu poszczególnych uczestników forum. Niby szczegół, ale dodaje dużo uroku no i funkcjonalności :)
"Nie obchodzą mnie wszyscy - ogry NIE SĄ jak tort."

Shadowy.Horse
Kontakt:

Post autor: Shadowy.Horse » czw paź 25, 2007 8:17 pm

Witam wszystkich :D
Cieszę się że zawitałam na to forum i będę mogła dużo się tutaj nauczyć. Film jest wspaniały, gratuluję twórcom :wink: czekam na dalsze części!

PS jest ktoś z Mazur? Bo szukam naturalnych kontaktów :lol:
I'm trying to be cougar-eater.

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » czw paź 25, 2007 8:24 pm

Co do emblematów proponuje jeszcze chwilę cierpliwości
Cezary wyleciał na kilka dni do ciepłych krajów . Jak tylko wróci powrócimy do sprawy.
pozdrawiam.W.M.

[wstawianie emblematów vel avatarów już jest możliwe. teolinek]

ODPOWIEDZ