Witamy na naszym forum!

Zapraszamy do dyskusji
Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Re: Witamy na naszym forum!

Post autor: Krystyna Kukawska » pt mar 08, 2013 10:03 am

Witamy Amandę21 :!: :!: :!:

Magda_N

Post autor: Magda_N » pn mar 25, 2013 11:20 am

Witam wszystkich serdecznie :)

Awatar użytkownika
Krystyna Kukawska
Administrator

Post autor: Krystyna Kukawska » pn mar 25, 2013 11:21 am

Witamy Magdę_Nieznajomą :wink:

Awatar użytkownika
Wojciech Mickunas
Administrator
Kontakt:

Post autor: Wojciech Mickunas » pn mar 25, 2013 1:49 pm

Ja też witam serdecznie "nowych " :)
Miło że zdecydowaliście ( a własciwie -łyście :wink: ) dołączyć do nas .
Jak z pewnością zauważyłyście na tym forum coraz więcej osób zamiast nicku umieszcza swoje imię i nazwisko :) Oczywiście to jest indywidualna , dobrowolna decyzja . Ten szczegół wyróżnia nasze forum od innych :) Byłoby jeszcze milej gdyby "nowi " witając się tutaj ,zechcieli skrobnąć kilka zdań o sobie , tak cobyśmy poznali Was choć troszkę . :)
Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!

Magda_N

Post autor: Magda_N » wt mar 26, 2013 11:39 pm

Kilka zdań o sobie? Hmm...
Jeździectwo, tematy związane z końmi, same konie to chyba moja największa pasja (oprócz gór, biegówek, jazdy na rowerze i innych) - nie jestem w stanie się od tego uwolnić od kiedy się w tym zakochałam (miałam wtedy chyba jakieś 6 lat) - co bardzo mnie cieszy :)
Jeżdżę obecnie na jednym z trzech koników, które stoją w przydomowej stajni przesympatycznych ludzi. Jeden z tych "miśków" potrzebuje więcej ruchu - stąd potrzeba, żeby ktoś do niego przyjeżdżał (to właśnie moje zadanie).
Konik ten nie jest wybitny (chociaż na pewno jest wyjątkowy), czasem jest nadpobudliwy, potrafi być w stosunku do innych nieznośnym łobuzem (gdy wyczuje, że ma na swoim grzbiecie początkującego jeźdźca- skutecznie dąży do tego, by się go z grzbietu pozbyć stosując odskoki, podskoki, niespodziewane zagalopowania), ale potrafi mnie rozczulić, opierając swoją wielką głowę na mojej szyi.
Staram się cały czas poprawiać swoje umiejętności, pogłębiać swoją wiedzę, tak by kontakt z koniem oraz jazda konna była przyjemna tak dla mnie jak i dla konia.
Na co dzień pracuję w biurze rachunkowym, nie dawno obroniłam mgr.

Mona&konie

Post autor: Mona&konie » śr cze 19, 2013 4:46 pm

Witam wszystkich koniarzy!
Jestem jeźdźcem początkującym (no,powiedzmy,średnio zaawansowanym).Własnego ani dzierżawionego konia nie mam,jeżdżę na konikach klubowych.Od nie dawna mam przyjemność dosiadać niespełna dziewiętnastoletnią,doświadczoną klacz po karierze sportowej w skokach, ujeżdżeniu i paraujeżdżeniu.Marzę o możliwie najlepszym zrozumieniu natury koni i o medalach w zawodach paraujeżdżenia.Głęboko wierzę,że to się nie wyklucza :) .
Pierwiej konia zrozumieć niźli na nim siedzieć.
Mój blog o koniach i jeździectwie:www.wokkoni.blogspot.com

Awatar użytkownika
Cezary Szamreta
Administrator
Kontakt:

Post autor: Cezary Szamreta » śr cze 19, 2013 9:42 pm

witamy Cię serdecznie, zapraszamy do Rodzinki Hipologicznej

ODPOWIEDZ